شما اینجا هستید

آخرین اخبار » رکوردشکنی تزریق روزانه واکسن کرونا در عجب‌شیر

 

 

 

رییس شبکه بهداشت و درمان گفت: رکورد تزریق روزانه واکسن در این شهرستان طی روز گذشته، بیستم شهریورماه ثبت، و ۲ هزار و ۳۴۶ دز واکسن در این روز تزریق شد.

 

جواد بابایی افزود: این میزان واکسن در سایه همت و تلاش کارکنان مرکز بهداشت و استقبال خوب مردم تزریق شد.

به گفته وی تاکنون ۴۱ هزار و ۲۷۱ دز واکسن کرونا در این شهرستان تزریق شده که در پی آن ۲۷ هزار و ۷۲۵ نفر مرحله اول تزریق واکسن و ۱۴ هزار و ۴۳ نفر مرحله دوم را پشت سر گذاشته‌اند.

وی درصد پوشش واکسن نوبت اول شهرستان را ۵۴.۵۸ و هر دو نوبت را ۳۷.۶۴ عنوان کرد و اظهار داشت: از کلیه شهروندان متولد سال ۱۳۷۰ و قبل که تاکنون نوبت اول واکسن کرونای خود را تزریق نکرده‌اند، دعوت می‌شود با در دست داشتن کارت ملی خود به یکی از مراکز خدمات جامع سلامت شهری مراجعه کنند.

وی ادامه داد: مرکز واکسیناسیون تجمیعی مستقر در ساختمان هلال‌احمر که صرفا واکسیناسیون کرونا انجام می‌دهد، خلوت‌تر از بقیه مراکز است و شهروندان می‌توانند برای تزریق واکسن، ترجیحا به ساختمان هلال‌احمر مراجعه کنند.

به گزارش ایرنا دریافت واکسن کرونا در عجب‌شیر از طریق مراجعه به «مرکز خدمات جامع سلامت شهری شماره یک روبروی فرمانداری»، «مرکز شهید سلیمانی در حمام کوچه»، «مرکز شماره ۲ در فلکه سنگی»، «پایگاه سلامت ولیعصر آیت‌الله هاشمی، شهرک ولیعصر، جنب پایگاه اورژانس»، «مرکز خدمات جامع سلامت شیشوان» و «ساختمان هلال احمر» امکان‌پذیر است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عجب شیرنیوز | پایگاه خبری شهرستان عجبشیر