شما اینجا هستید

آخرین اخبار » جلسه شورای اداری شهرستان عجب شیر برگزار گردید

 

جلسه شورای اداری شهرستان عجب شیر با حضور ، فرماندار و روسای ادارات شهرستان عجب شیر در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین شربیانی امام جمعه عجشیر در مراسم شورای اداری شهرستان عجشیر ضمن گرامیداشت بعثت پیامبر گرامی اسلام گفت  بعثت پیامبر اسلام مسیر زندگی بشریت را تغییر و خدمت کرد .

وی با اشاره به نقاط مشترک پیامران گفت: پیام مشترک انان عبادت خداوند و دوری از طاغوت  است و عقل به تنهایی نجات بخش نیست  و پیامبران نیز عقل ها را شکوفا کردند و عقلها با امدن دین شکوفاتر شدند .پیامبر اسلام در جامعه ای مبعوث شد که مغزها منجمد بودند و جهالت در ان حاکم بود .

وی با اشاره به فرمایش امام صادق ع در باره  قران مجید گفت: بر هر مسلمانی لازمست روزانه ۵۰ ایه از ان را تلاوت کند ودر ترجمه و تفسیر ان تدبر کرده و به ان عمل کند و قرانی کتابی راهنما و ایین نامه زندگی انسانهاست وتنها کتابی که در ان تحریف و دست کاری نشده قران است  ولازمست مسوولان زندگی خود را قرانی کرده و از ان الگو بگیرند .

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه انتظار مردم از  مسیولین بیشتر است باید معنویت مسوولین نیز بیشتر باشد .

جعفرقادری فرماندار شهرستان عجب شیر با اشاره به افتتاح های دهه فجر  و اعتبار هزینه شده برای این طرح ها را ۱۵۳ میلیارد تومان عنوان کرد .

وی  از مردم شهرستان عجشیر به جهت حضور پرشور و پرشکوه در راهپیمائی ۲۲ بهمن و لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری  و خنثی سازی توطئه دشمنان  تقدیر و تشکر نمود .

وی با اشاره به فرمایش رهبری و رییس جمهوری  گفت : مسوولان باید در راستای حضور پرشور  مردم در راهپیمائی ۲۲ بهمن  جهادی به خواسته ها و مشکلات مردم رسیدگی کنند .

فرماندار شهرستان عجب‌شیر اظهار داشت: مسوولان ادارات باید موضوعات و مشکلات و وظایف ذاتی اداره را پیگیر باشند و در صورت بروز مشکل در راستای حل آن در میان بگذارند.

فرماندار شهرستان عجب‌شیر از روسای ادارات خواست پیگیر مصوبات  سفر ریاست جمهوری باشند .

وی تاکید کرد: باید با اگاهی کامل در جلسات و میز خدمت در روستاها شرکت نموده و جوابگو مردم باشند .

فرماندار عجب‌شیر از اصحاب رسانه و مطبوعات و فضای مجاز ی شهرستان عجبشیر خواست زمان و مکان میز خدمت را اطلاع رسانی کنند .

وی در پایان از زحمات امیدی بخشدار سابق  مرکزی عجبشیر به جهت تلاشهایش در بخشداری تقدیر نمود و افزود: به جهت تغییرات مدیریتی در ادارات دیگر مراسم تکریم و معارفه در هفته های اتی برگزار خواهد شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عجب شیرنیوز | پایگاه خبری شهرستان عجبشیر