شما اینجا هستید

آخرین اخبار » مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌شرقی:  صف جهیزیه در کمیته امداد استان آذربایجان شرقی صفر می‌شود

🪘مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه کمیته امداد امام خمینی (ره) پیشرو در تامین جهیزیه مددجویان تحت پوشش گفت:
🪘امسال به میمنت چهل و چهارمین دهه مبارک فجر مراسم اهدای جهیزیه را در استان برگزار کردیم که با این مراسم عملا پشت نوبتی ها ی جهیزیه به صفر رسیده و و مابقی تا پایان سال جهیزیه خود را دریافت خواهند کرد.
🪘غلامعلی ملامهدی روز در جلسه بررسی مشکلات کمیته امداد امام خمینی (ره) عجب شیر در دیدار با سرپرست فرمانداری شهرستان با بیان اینکه مشاغل ایجاد شده به واسطه طرح‌های اشتغال کمیته امداد جز پایدارترین مشاغل است، افزود:۹۷ درصد طرح های اشتغال زایی در استان آذربایجان شرقی طرح های جاری فعال است.
🪘وی با تاکید بر اهمیت اشتغالزایی برای نیازمندان تحت حمایت اظهار داشت: کمیته امداد امام (ره) در سال‌های اخیر به صورت پیاپی دستگاه برتر ایجاد اشتغال در استان شناخته شده است.
🪘ملامهدی با بیان اینکه ۸۰ هزار خانوار نیازمند در این شهرستان تحت حمایت این کمیته هستند، افزود: این نهاد با تمام توان و همگام با دولت در راستای رفع محرومیت‌زدایی حرکت می‌کند.
🪘سرپرست فرمانداری عجب‌شیر نیز در این دیدار تأسیس كمیته امداد به فرمان حضرت امام خمینی(ره) یكی از بركات و دستآوردهای انقلاب اسلامی است كه با هدف خدمت به محرومان و مستمندان جامعه تشكیل شد. این نهاد به لطف خدا توانسته است بسیاری از نیازمندان را تحت پوشش قرار دهد و چهره فقر را در كشور، كمرنگ سازد.
🪘جعفر قادری با ابراز رضایت از عملکرد کمیته امداد شهرستان، پیگیری موضوع بانک‌ها و جذب مشارکت‌های مردمی را وعده داد و افزود: پرداخت تسهیلات به مددجویان جویای کار شهرستان، کمک به خانواده‌های مددجویان در جهت برخورداری در روستاها و هماهنگی با بانک‌های عامل جهت جذب اعتبار اختصاص یافته به شهرستان مورد توجه جدی قرار می‌گیرد.
🪘وی اضافه کرد: فراهم کردن امکانات لازم به منظور خوداتکا نمودن افراد و خانواده‌های مورد حمایت و سایر نیازمندان از طریق ایجاد اشتغال و اعطای تسهیلات مورد نیاز از اهدافی است که در شهرستان به دنبال آن هستیم.
وی نگاه ویژه و تخصیص اعتبارات لازم به کمیته امداد شهرستان را خواستار شد و اضافه کرد: رسیدگی به مشکلات و حضور در کنار مردم به صورت میدانی و رفع موانع مشکلات محرومان و ایجاد اشتغال از اهداف و آرمان‌های انقلاب و دولت سیزدهم است.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عجب شیرنیوز | پایگاه خبری شهرستان عجبشیر