شما اینجا هستید

آخرین اخبار » با حضور معاون توسعه مدیریت و‌ منابع انسانی استاندار؛ دو طرح تولیدی و کشاورزی با اعتبار ۱۶ میلیارد تومان در عجب‌شیر به بهره‌برداری رسید

 

در پنجمین روز از دهه مبارک فجر، دو طرح تولیدی و کشاورزی با اعتبار ۱۶ میلیارد تومان با حضور معاون توسعه مدیریت و‌ منابع انسانی استاندار آذربایجان شرقی در شهرستان عجب‌شیر به بهره‌برداری رسید.

این طرح‌ها شامل کارخانه خوراک دام و طیور به مساحت ۲۸۰۰متر مربع با تولید سالیانه ۵۵۰۰تن با اشتغال‌زایی ۶ نفر و گلخانه هیدروپونیک توت فرنگی به مساحت ۳۵۰۰متر مربع و با تولید سالیانه ۵۰ تن با اشتغال‌زایی ۹ نفر می‌باشند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی در مراسم افتتاح این طرح‌ها گفت: توسعه مناطق با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و مشارکت جمعی و همکاری مسئولان محقق می شود.

جهانبخش سلمانیان اظهار داشت:ورود بخش خصوصی یکی از شاخص های توسعه هر منطقه و احساس امنیت بخش خصوصی در جامعه موجب سرمایه گذاری در آن منطقه خواهد شد در این شرایط ارتقای سرمایه اجتماعی صورت خواهد گرفت.

وی با اشاره به انواع سرمایه های فیزیکی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی، افزود: کلیدواژه اعتماد، سرمایه گذاری بخش خصوصی در راستای توسعه و عمرانی مناطق است و مسئولان باید از تمام ظرفیت ها برای جذب سرمایه گذاری استفاده کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی همچنین از بخش‌های مختلف فرمانداری عجب‌شیر بازدید و با کارکنان آن گفت‌وگو کرد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عجب شیرنیوز | پایگاه خبری شهرستان عجبشیر