شما اینجا هستید

آخرین اخبار » بازدید فرمانده نیروی زمینی ارتش از مرکز آموزشی ۰۳ عجب شیر

 

 

فرمانده نیروی زمینی ارتش در بازدید از مرکز آموزشی ۰۳ عجب شیر با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران برابر اصل ۱۴۳ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران مکلف به پاسداری و حفاظت و حراست از تمامیت ارضی استقلال و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است خاطر نشان ساخت:ارتش جمهوری اسلامی ایران در رکاب ولی امر مسلمین به عنوان یک ارتش ولایی و ولایتمدار و هدایت محور در همه عرصه هاخودش را مسئول میداند .

امیر کیومرث حیدری ادامه داد : در خصوص امنیت که زیرساخت تمام فعالیت ها هست، ارتش جمهوری اسلامی ایران مخصوصاً نیروی زمینی خودش را مکلف می داند که در ایجاد یک امنیت پایدار در تمام عرصه ها  انجام وظیفه کند.

وی با  اشاره به اینکه ۱۱ تیپ نیروی زمینی هم اکنون در مرز ها مستقر هستند افزود:آماده هرگونه جانفشانی در رکاب ولی امر مسلمین هستیم و این ادعا را هم با خود کفایی و با روی پای خود ماندن در تمام عرصه‌ها به ثبوت رساندیم .

وی با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران می‌تواند برای تمام آحاد جامعه الگویی موفق باشد افزود:   در بحث‌های امنیتی مطابق قوانین و مقررات جاری کشور مسئول از استقلال و تمامیت ارضی کشور هستیم و پا در رکاب مقام معظم رهبری هر کجا اشاره فرمایند نیروی زمینی هما نجا خواهد بود و جانفشانی خواهد کرد .

فرمانده نیروی زمینی ارتش  گفت : مرکز آموزشی ۰۳ عجب شیر واقعاً یک پادگان تربیتی و آموزشی محوری است  و فرمانده معظم کل قوا چند خواسته  و به طور کلی از ارتش دارند و آن هم این است که عزیزان وظیفه وقتی وارد ارتش  می شوند خوشبین به ارتش باشند .

وی ادامه داد: مرکزآموزشی عجب شیر واقعاً در به منصه ظهور رساندن فرامین مبارک مقام معظم رهبری بیش از همه پادگان ما موفق بوده که  کارکنان وظیفه ای که وارد پادگان می شوند به ارتش خوشبین کند و از آنها مدیران موفق  برای آینده کشورمان تربیت کند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش   در ابتدای ورود به این مرکز آموزشی علاوه بر ادای احترام و قرائت فاتحه بر تمثال شهدا از دست اورد های کارکنان پایور و وظیفه بازدید و دیدارگاه این مرکز آموزشی را افتتاح و مورد بهره برداری قرار داد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عجب شیرنیوز | پایگاه خبری شهرستان عجبشیر