شما اینجا هستید

آخرین اخبار » استاندار آذربایجان شرقی: ارتباط مسئولان با مردم در شهرستان عجب شیر کمرنگ است

 

استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: دولت می‌خواهد با کمک مردم از فرصت‌ها به نحو احسن و برای بهبود معیشت استفاده کند و بر همین اساس روزمرگی مسئولان اجرایی جزو خطوط قرمز این دولت مردمی است.

زین‌العابدین رضوی خرّم روز چهارشنبه در شورای اداری شهرستان عجب‌شیر که در بخش نهایی از سفر کاری ایشان و سایر مدیران استانی برگزار شد، افزود: چهره اقتصادی این شهرستان در زمینه ظرفیت‌ها و مزیت‌های محلی باید تغییر کند و رفع نیازها و تقویت معیشت مردم با کمک خودشان به عنوان یکی دیگر از رویکردهای دولت باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با تاکید بر اینکه روند توسعه این شهرستان در مقایسه با گذشته باید تسریع شود، اضافه کرد: مطالبه مردم از دولت مردمی نیز تغییر چهره اقتصادی شهرستان‌هاست و بر همین اساس گذراندن زمان و دچار شدن به روزمرگی خط قرمز دولت محسوب می‌شود.

وی تاکید کرد: در سفرهای شهرستانی به صورت میدانی از مراکز تولیدی، صنعتی، کشاورزی و عرصه‌های خدمت‌رسانی نیمه‌تمام بازدید شده و متناسب با اعتبارات سفر رییس‌جمهور به استان، برای جبران عقب‌افتادگی‌ها تلاش، و برای تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام برنامه‌ریزی می‌شود.

وی ادامه داد: در این سفرها مسایل و مشکلات خاص شهرستان نیز از سوی مسئولان محلی ارایه می‌شود تا توسعه بر مبنای ظرفیت‌ها، حل مشکلات و برنامه‌ریزی برای آینده نیز سرعت بگیرد.

وی از مدیران شهرستان عجب‌شیر خواست که در زمینه ارتباط با مردم تلاش وافر داشته باشند و افزود: ارتباط با مردم در این شهرستان کمرنگ است و مردم نباید احساس کنند که مسئولان همان سبک و سیاق گذشته را ادامه می‌دهند.

وی ادامه داد: درِ اتاق‌ها را به روی مردم باز کنید زیرا تکریم ارباب رجوع و پیگیری مسایل مردم جزو اصلی‌ترین خواسته‌ها و تاکیدهای رییس‌جمهور و مجموعه دستگاه‌های دولتی است.

وی با بیان اینکه شاخص ارتباط با مردم در ارزیابی مسئولان دولتی لحاظ خواهد شد، افزود: مردم خدمات دولتی را لمس می‌کنند اما جلب مشارکت روزافزون مردم به تقویت ارتباط با آنان نیاز دارد و مسئولان دولت سیزدهم در این زمنیه باید فعال باشند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عجب شیرنیوز | پایگاه خبری شهرستان عجبشیر