شما اینجا هستید

آخرین اخبار » تاکید فرماندار عجب‌شیر بر ساماندهی معتادان متجاهر

 

 

شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان عجب شیر برگزار شد

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان عجب شیر روز سه شنبه به ریاست “قادری ” فرمانداری عجب شیر و با حضور دادستان ،فرمانده نیروی انتظامی و نیروهای نظامی و انتظامی و اطلاعات ،معاون فرماندار و بخشداران بخش مرکزی و قلعه چای و اعضای  شورای هماهنگی مبارزه بامواد مخدر شهرستان عجب شیر در سالن اجتماعات فرمانداری عجب شیر برگزار شد.

قادری با تاکید بر ساماندهی معتادان متجاهر، گفت: پیشگیری از اعتیاد و درمان معتادان، در اولویت کاهش آسیب های اجتماعی است.

فرماندار عجب‌شیر همچنین تعامل و همکاری دستگاههای متولی برای توسعه و بهبود وضعیت کمپ های ترک اعتیاد را ضروری دانسته و افزود: ساماندهي وضع موجود كمپ  و مراكز درماني ترك اعتياد ضروری است كه اميدورايم بهزیستی و اعضای شورا با همكاري و همفكري بتوانيم گام موثري در اين زمينه برداشته باشيم.

وی با اعلام اینکه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان در پی ساماندهی معتادان و بازگشت آنها به جامعه است، خاطرنشان کرد: از ظرفیت خیرین و موسسات خیریه در تلاش برای بازگشت معتادین به جامعه استفاده شود.

فرماندار عجب‌شیر با تاکید بر لزوم ساماندهی معتادان متجاهر، گفت: پیشگیری از اعتیاد و درمان معتادان، در اولویت کاهش آسیب های اجتماعی است.

 

جعفر قادری گفت: آسیب‌های اجتماعی و ناهنجاری‌های جامعه ریشه در مواد مخدر دارد و پیشگیری از آسیب‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار و اولویت اول دولت و حکومت پیشگیری و مقابله با پدیده شوم مواد مخدر است

فرماندار عجب‌شیر همچنین تعامل و همکاری دستگاه های متولی برای توسعه و بهبود وضعیت کمپ های ترک اعتیاد را ضروری دانست و افزود: ساماندهی وضع موجود کمپ  و مراکز درمانی ترک اعتیاد ضروری است که امیدورایم اداره بهزیستی و اعضای دیگر شورا با همکاری و همفکری بتوانیم گام موثری در این زمینه برداریم.

وی با اعلام اینکه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان در پی ساماندهی معتادان و بازگشت آنها به جامعه است، خاطرنشان کرد: از ظرفیت خیرین و موسسات خیریه در تلاش برای بازگشت معتادین به جامعه استفاده شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عجب شیرنیوز | پایگاه خبری شهرستان عجبشیر