امروز جمعه۴ اسفند ماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۹:۲۸

منتشر شده در تاریخ: ۳ آذر ,۱۳۹۵
ساعت: ۹:۴۳ ب.ظ

در عصری زندگی می کنیم که پیشرفت علم و تکنولوژی به صورت لحظه ای شده به طوری که هر روز باید منتظر یک اختراع و پیشرفت در عرصه ای علم و فناوری باشیم.

در این فضای متحول و دگرگون شده، ضرورت دستیابی هر چه سریعتر و بهتر مردم به اطلاعات و اخبار، آن هم به صورت دقیق و روشن ، ما را بر آن داشت که فارغ از جهت دهی ها و جناح بندی های سیاسی موجود در شهرستان به انعکاس هر چه سریعتر و بهتر وقایع ، رویدادها و مسائل جاری روز شهرستان و استان بپردازیم.

پایگاه خبری تحلیلی عجب شیرنیوز ، از سال ۱۳۸۶ کار خود را با راه اندازی وبلاگ آغاز کرده و در سال ۹۲ با راه اندازی سایت کار خود را به صورت متمرکز و حرفه ای شروع کرده و قصد دارد  با رعایت موازین و قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران و اصل بی طرفی به بررسی و تحلیل دقیق  رویدادها و اتفافات جاری شهرستان و استان  بپردازد.

مشی رسانه ای عجب شیرنیوز بیشتر تحلیلی _ خبری بوده به طوری که خبرنگاران این سایت قصد دارند با تحلیل ها و گزارش های جامع خود بون هیچگونه وابستگی و به صورت رسانه ی مردمی تصویر روشن تر و گویاتری از وقایع و اتفاقات را به مخاطبان  انتقال دهند.

این سایت تنها در مسیر آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خط ولایت فقیه حرکت خواهد کرد و در این  مسیر به یاری و همکاری شما خوانندگان و مخاطبان نیاز مبرم دارد، باشد که در این مسیر بتوانیم با تحقق آرمان های شهدای انقلاب و امام راحل(ره) زمینه ساز ظهور حضرت مهدی (عج) را فراهم سازیم

صاحب امتیاز: سید اسلام فیاضی ۰۹۱۴۳۰۳۹۱۴۱

مدیرسایت : سید احد فیاضی ۰۹۱۴۱۲۰۱۳۷۷