شما اینجا هستید

آخرین اخبار » فرماندار عجب شیر: عادی انگاری کرونا بزرگترین تهدید سلامت جامعه است

 

 

فرماندار شهرستان عجب شیر با هشدار نسبت به عادی انگاری و بی تفاوتی نسبت به رعایت دستورالعمل های بهداشتی و اجرای محدودیت های هوشمند در بین مردم گفت: اگر چه امروز شرایط مساعدتری در خصوص کرونا را شاهدیم اما عادی انگاری بزرگترین تهدید سلامت جامعه است .

عادل اصغرپور روز پنجشنبه در جلسه ستاد کرونای شهرستان از متولیان مقابله با کرونا در بخش های پیشگیری، مقابله، درمان و حمایت قدردانی کرد و افزود: نتایج همکاری و همراهی مردم و مسئولان در اجرای محدودیت های هوشمند را در کاهش چشمگیر آمار مبتلایان به کرونا شاهد هستیم.

فرماندار شهرستان عجب شیر ادامه داد: مسئولین باید نسبت به حفظ وضعیت موجود و اجرای دقیق محدودیت ها فعالانه تر عمل کنند.

وی  با اشاره به اینکه برخی افراد نسبت به استفاده از ماسک کم توجه شده اند، گفت: با کسانی که دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نمی کنند باید برخورد شود.

وی با ابراز تاسف از اینکه ۲۴۹ نفر از همشهریان در اثر کرونا  فوت کرده اند، افزود: در حال حاضر بالغ بر ۹۳.۳ درصد از جمعیت بالای ۱۲ سال واکسن نوبت اول و ۸۱.۴۵ درصد جمعیت بالای ۱۲ سال شهرستان واکسن نوبت دوم را دریافت کرده اند.

فرماندار عجب شیر خاطرنشان کرد: انجام واکسیناسیون به معنای پایان کرونا  نیست و همچنان باید دوری از تجمعات و زدن ماسک را فراموش نکنیم.

وی بر رعایت پروتکل های بهداشتی در بازار هفتگی و بانک ها و آرامستان های شهرستان عجب شیر تاکید کرد .

وی خاطرنشان کرد: در بازگشایی مدارس تابع دستورات و مصوبات وزارت آموزش و پرورش و ستاد کرونا هستیم ولی در اجرای پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری در سطح کلیه مدارس باید با جدیت و حساسیت زمینه حضور دانش آموزانی که تمایل به حضور فیزیکی در کلاسهای درس را دارند، طبق برنامه اعلام شده فراهم شود.

فرماندار عجب شیر اعلام کرد: گروه های بازرسی مرکز بهداشت از نحوه اجرای پروتکل ها براساس چک لیست بازدید خواهند کرد و به مدارسی که نواقص دارند تذکرات لازم را خواهند داد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عجب شیرنیوز | پایگاه خبری شهرستان عجبشیر