شما اینجا هستید

آخرین اخبار » حضور کارمندان در ادارات شهرستان عجب‌شیر بدون کارت واکسیناسیون ممنوع است

 

 

فرماندار شهرستان عجب‌شیر گفت: حضور کارمندان ادارات بدون ارایه کارت واکسیناسیون ممنوع است و برای کارمندانی که مستندات تزریق واکسن نداشته باشند، غیبت لحاظ می‌شود.

عادل اصغرپور در نشست ستاد کرونای شهرستان عجب‌شیر که در محل فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: در حال حاضر تمام توجه ما به واکسیناسیون معطوف شده در حالی که نباید از رعایت پروتکل‌های بهداشتی غافل شویم.

وی با بیان اینکه واکسیناسیون و رعایت پروتکل های بهداشتی دو شرط اساسی در کنترل بیماری هستند افزود: تمام اعضای ستاد نباید تمام توان خود را بر واکسیناسیون متمرکز کرده  بلکه باید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی  تاکید کنند تا بار دیگر شاهد پیک بیماری نباشیم.

فرماندار شهرستان عجب‌شیر گفت: در حال حاضر میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی در عجب شیر بیش از ۴۰ درصد شده  که بسیار نگران‌کننده است لذا اعضای ستاد باید اکیپ‌ها و گشت‌های بازرسی خود را فعال کنند.

وی با اشاره به اینکه شبکه بهداشت و درمان شهرستان عجب‌شیر در بحث واکسیناسیون رتبه شش استانی را دارد افزود: وضعیت واکسیناسیون جمعیت بالای ۱۲ سال  که ۵۲ هزارو ۴۰۰نفر و حدود ۸۸درصد جمعیت شهرستان عجب شیر را شامل می شود.

اصغرپور با اشاره به اینکه تاکنون در شهرستان عجب‌شیر ۸۰هزارو ۹۵۸ در واکسن به جمعیت هدف زده شده است، گفت:طبق مصوبه ستاد کرونا کشور با کارکنان اداراتی که واکسن تزریق نکرده اند برخورد خواهد شد.

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عجب شیرنیوز | پایگاه خبری شهرستان عجبشیر