شما اینجا هستید

آخرین اخبار » جلسه هماهنگی برگزاری کنکور سراسری ۱۴۰۰در عجب شیر

 

 

 

جلسه هماهنگی برگزاری کنکور سراسری ۱۴۰۰ عجب شیر با حضور عادل اصغرپور فرماندار شهرستان در فرمانداری برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان عجب‌شیر، عادل اصغرپور فرماندارو رئیس شورای آموزش و پرورش عجب شیر در این جلسه هماهنگی برگزاری کنکور با تمام شرایط و پروتکل های بهداشتی را عامل کاهش استرس شرکت کنندگان دانست و خواستار هماهنگی تمام دستگاه ها به منظور برگزاری آزمونی مطلوب شد.

فرماندار شهرستان عجب شیر اظهارداشت:همه دست اندرکاران و دستگاههای عضو ستاد باید تمامی مسائل و حواشی برگزاری کنکور مثل محل برگزاری ، سیستم سرمایشی ،نظم و امنیت و… را مد نظر قرار داده تا این آزمون به بهترین شکل برگزار گردد.

وی گفت:سلامت دانش آموزان و  عوامل اجرایی بسیار مهم است و قبل از ورود دانش آموزان و عوامل اجرایی تب سنج و در صورت نیاز اقدامات لازم و شبکه بهداشت و هلال احمر همکاری لازم و آمادگی کامل باشند ومحل ها آزمون با فيزيكي مناسب و تهويه هوا در سالن، باید شاهد اين باشیم كه دانش آموزان با آرامش و دقت حواسشان متمركز روي سوالات امتحان باشد.

اين مقام مسؤول در پایان بر لزوم آمادگی دستگاههای مجری بویژه اداره برق و نیروی انتظامی برای کنترل ترافیک مسیر اورژانس در این آزمون تاکید کرد.

ممقانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان از شرکت ۱۳۹۴دانش آموز شهرستان در چهار گروه ریاضی، تجربی، هنر و زبان در مهم ترین آزمون علمی کشور خبر داد و افزود: کنکور سراسری به عنوان نماینده سازمان سنجش آموزش و پرورش و در محل دانشگاه آزاد و دبیرستان امام خمینی (ره) در آزمون سراسری روز چهارشنبه، پنج شنبه، جمعه و شنبه (به ترتیب ۹، ۱۰، ۱۱ و ۱۲ تیر) برگزار خواهد شد و تمام شرایط و امکانات برای انجام این مهم مهیا شده است تا دانش آموزان و خانواده های آنها هیچگونه نگرانی نداشته باشندو دانش آموزان می‌توانند جهت اطلاعات بیشتر و دریافت کارت آزمون  به  سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عجب شیرنیوز | پایگاه خبری شهرستان عجبشیر