شما اینجا هستید

آخرین اخبار » فرماندار عجب شیر: ۶۱ درصد مردم عجب‌شیر در انتخابات شرکت کردند

فرماندار عجب شیر: ۶۱ درصد مردم عجب‌شیر در انتخابات شرکت کردند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان عجب شیر ،فرماندار عجب‌شیر گفت: ۶۱ درصد مردم این شهرستان در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و نیز ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا شرکت کردند.

 

عادل اصغرپور افزود: از مجموع ۵۴۲۰۰ واجد شرایط رای در این شهرستان، ۳۳۰۶۴ نفر در این انتخابات شرکت کردند که نشان‌دهنده میزان قابل قبول مشارکت و حضور مردم در حق تعیین سرنوشت خودشان است.

 

وی با اشاره به نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر عجب‌شیر ادامه داد: در این رقابت‌ها و پس از شمارش کامل آرای ماخوذه از شعبه‌های اخذ رای به ترتیب «علیرضا شریفی‌حوری» با ۳۰۹۷رای، «مجید مرادی» با ۲۵۵۱ رای، «صمد احمدپورچنار» با۲۳۴۹رای، «قادر فدایی» با ۲۰۸۰رای و «شهریار قادری» با ۲۰۱۳رای، «حمید سرمدی» با ۱۹۸۶رای، «رقیه واحدی» با ۱۸۶۸رای و «سیدابراهیم رضوی» با۱۷۱۴رای حائزان اکثریت آرا شدند.

وی اضافه کرد: «خلیل دژم‌پور» با ۱۵۳۲رای، «زهرا شهبازیان» با ۱۴۴۷ رای، «رویا راکبی» با ۱۰۸۲ رای، «ناصر شکارچی» با ۷۸۱ رای، «داود جعفریان» با ۵۸۷ رای، «اسماعیل کاردان» با ۴۴۵ رای، «صادق اعتمادیان» با ۴۲۷ رای و «علی محمدی بوکت» با ۱۰۵ رای در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

وی با اشاره به نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر جوان‌قلعه ادامه داد: در این رقابت‌ها و پس از شمارش کامل آرای ماخوذه از شعبه‌های اخذ رای به ترتیب «کریم شجاعی» با ۱۴۴ رای، «جعفر دیواری» با ۱۲۶ رای، «صفر عندلیبی‌فر» با ۱۱۷ رای و «هادی نوری» با ۱۱۴ رای، «امین حسین‌زاده» با ۱۰۹ رای، «محمد چابک غازانی» با ۱۰۵ رای و «داریوش قاسم‌زاده» با ۷۸ رای و «موسی سلحشورآغاجری» با ۷۰ رای حائزان اکثریت آرا شدند.

وی با اشاره به تعداد آرای شمارش شده ریاست‌جمهوری در عجب‌شیر بیان کرد: شرکت‌کنندگان در این انتخابات به ترتیب ۱۸۹۴۲رای به سیدابراهیم رئیسی، ۴۰۲۰رای به عبدالناصر همتی، ۲۶۹۵رای به محسن رضائی و ۱۱۷۹رای به سیدامیر قاضی‌زاده هاشمی رای دادند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عجب شیرنیوز | پایگاه خبری شهرستان عجبشیر