شما اینجا هستید

آخرین اخبار » برگزاری هفتمین جشنواره ملی نقاشی صلح ودوستی 

 

 

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان عجب شیر از برگزاری هفتمین جشنواره ملی نقاشی صلح و دوستی در ایام نوروز خبر داد وگفت: این جشنواره از ۲۰ اسفندماه ۹۹ فراخوان شده و کودکان و دانش آموزان فرصت دارند تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ آثار را ارسال کنند.

رییس هلال احمر شهرستان عجب ‌شیر با اشاره به اهمیت پایه‌ریزی بنیان صلح و تمرکز بر اقدامات و برنامه‌های بشردوستانه افزود: این جشنوار با هدف آشنایی کودکان با جمعیت های هلال احمر و صلیب سرخ، ترویج و نشر اهداف بشردوستانه نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر، ترویج و نهادینه سازی فرهنگ صلح، دوستی و مهروزی و شکوفا شدن استعداد های کودکان و ترغیب تفکر و خلاقیت آنان با استفاده از زبان نقاشی کودکانه برای بیان مفاهیم صلح و دوستی برگزار می شود.

جعفری افزود: در این جشنواره از کودکان خواسته شده یک نقاشی با توجه به اهداف جمعیت هلال احمر و موضوع صلح و دوستی کشیده و تصویر آن را با ذکر مشخصات نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره تماس منزل، و همراه والدین را به شماره واتساپ  ۰۹۱۴۳۰۳۸۴۲۴ تاپایان وقت اداری۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۰ ارسال کنند.

وی اظهار کرد: همه کودکان در سنین ۵ تا ۱۲ سال می‌توانند به تفکیک در یکی از دو رده سنی ۵ تا ۸ سال و ۹ تا ۱۲ سال این مسابقه شرکت کنند، همچنین تکنیک نقاشی آزاد است و می بایست در ابعاد A4 ترسیم شود. جعفری خاطرنشان کرد: در آثار ارسالی تناسب نقاشی با موضوع و خلاقیت بیان مفاهیم صلح و دوستی با زبان نقاشی کودکانه و جذابیت در طرح و رنگ آمیزی توجه شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عجب شیرنیوز | پایگاه خبری شهرستان عجبشیر