شما اینجا هستید

آخرین اخبار » ‍ ▫️رییس اداره بنیاد مسکن شهرستان عجب شیر:۸۸ باب مسکن جهت احداث مسکن محرومین با اولویت مددجویان کمیته امداد و بهزیستی در شهرستان عجب شیر ساخته می شود.

‍ ‍ رییس اداره بنیاد مسکن شهرستان عجب شیر:۸۸ باب مسکن جهت احداث مسکن محرومین با اولویت مددجویان کمیته امداد و بهزیستی تا تیرماه ۱۴۰۰ در شهرستان عجب شیر ساخته می شود.

احمد قاسمی رئیس بنیاد مسکن عجب شیر در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار عجب شیر نیوز با اعلام اینکه این ۸۸ باب مسکن اینک در مرحله شناسایی می باشد و در صورتی که از مددجویان کمیته امداد و بهزیستی تقاضا به حد کافی نباشد به افراد عادی در روستاها تعلق خواهد گرفت

وی در مورد ساخت مسکن روستایی محرومین گفت که ۵۰ میلیون تومان وام ۵درصدی و ۳۰ میلیون تومان هم وام بلا عوض برای هر باب مسکن اختصاص می یابد که در متراژهای ۴۰تا۵۰متری ساخته خواهد شد.

رئیس بنیاد مسکن عجب شیر در مورد مسکن ملی گفت که تعداد ۳۲ نفر واجد شرایط شناخته شده و مورد تایید قرار گرفته که از این تعداد ۲۵ نفر مبلغ ۴۰ میلیون تومانی را واریز که به ۲۰ نفر در مسکن مهر عجب شیر زمین برای ساخت مسکن اختصاص یافته و ۵ نفر هم در زمین متعلق به خود اقدام به ساخت مسکن خواهند نمود.

وی در ادامه از طرح آسفالت در روستاهای بخش قلعه چای و مرکزی از جمله روستاهای النجق، هرگلان،حوری،یایچی،دانالو،شیراز و قبادلو که جدول گذاری و زیر سازی آنها توسط دهیاری ها تمام شده خبر داده که تا تیر ماه ۱۴۰۰این امر انجام خواهد شد.

احمد قاسمی در ادامه از ساخت دیوار ساحلی مسیل روستای قوزلوجه که در اثر سیلاب تخریب شده بود خبر داده که به طول ۱۵۰متر و ارتفاع ۲متر با سنگ لاشه انجام خواهد گرفته و اتمام خواهد شد.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عجب شیرنیوز | پایگاه خبری شهرستان عجبشیر