امروز جمعه۴ اسفند ماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۴:۲۰

شناسه خبر: 4880
منتشر شده در تاریخ: ۱ بهمن ,۱۳۹۶
ساعت: ۷:۴۶ ب.ظ

♦️اختتامیه چهارمین جشنواره منطقه ای هنرهای تجسمی در شهرستان عجب شیر با معرفی نفرات برتر و تجلیل از آثار برگزیده برگزار شد. 🔺رییس اداره فرهنگ وارشاد شهرستان عجب شیر دبیر چهارمین جشنواره هنرهای تجسمی در این مراسم طی سخنانی در گفتگو با خبرنگار اظهار داشت: سطح کیفی آثار ارسال شده به چهارمین دوره جشنواره هنرهای […]

♦️اختتامیه چهارمین جشنواره منطقه ای هنرهای تجسمی در شهرستان عجب شیر با معرفی نفرات برتر و تجلیل از آثار برگزیده برگزار شد.


🔺رییس اداره فرهنگ وارشاد شهرستان عجب شیر دبیر چهارمین جشنواره هنرهای تجسمی در این مراسم طی سخنانی در گفتگو با خبرنگار اظهار داشت: سطح کیفی آثار ارسال شده به چهارمین دوره جشنواره هنرهای تجسمی نسبت به سال گذشته به صورت قابل توجهی ارتقا یافته است.
🔺فرهاد جبارپورافزود : ۲۰۰ اثر به دبيرخانه جشنواره از ۷۰نفر هنرمندان شهرستان های مراغه ، بناب ، عجب شیر ، ملکان و آذرشهرارسال شده بود که از این اثرها داوری و نفرات برتر معرفی شدند .
وی اظهار داشت : این جشنواره با موضوع اقتصاد مقاومتی ، فرهنگ ایرانی و اسلامی ،فرهنگ ایثار و شهادت ،حجاب و عفاف ، احیای دریاچه ارومیه و مناطق گردشگری عجب شیر به صورت منطقه ای برگزار شود.
🔺رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی عجب شیر با اعلام اینکه این حشنواره در دوبخش نقاشی و خوشنویسی و صنایع دستی برگزارشد افزود: بخش خوشنویسی در قالب نستعلیق و شکسته نستعلیق می باشد.
🔺وی با اشاره به بخش جنبی نمایشگاه اظهار داشت: این بخش با محوریت هنرهای سنتی اعم از قلم زنی ، حکاکی ، نقاشی روی سفال و مینا کاری اجرا شد.
براساس این گزارش در رشته نقاشی، فرزانه بیباجی از عجب شیر به عنوان نفر اول، احسانی نژاد نفر دوم از شهرستان مراغه به عنوان نفر دوم، ندا اشرف زاده و مریم صلاحی به عنوان نفر سوم، سلماز موسویان به عنوان نفر چهارم، نازیلا جدی به عنوان نفر پنجم و لیلا رشیدی به عنوان نفر ششم معرفی شدند.
🔺در رشته خوشنویسی خط نستعلیق، علی طوفانی از عجب شیربه عنوان نفر اول، ایوب سلمانی از بناب به عنوان نفر دوم و حسین ولی زاده از عجب شیر به عنوان نفر سوم شناخته شدند.
🔺دررشته خوشنویسی خط شکسته نستعلیق؛ امیر دانش مراغی از مراغه به عنوان نفر اول، یونس آتشبار به عنوان نفر دوم از مراغه و حمید میرزایی از عجب شیر به عنوان نفر سوم معرفی شدند.
🔺در رشته صنایع دستی ،الهه عابدی و رویا مظفری و زینب پور بابا به ترتیب نفر اول تا سوم از شهرستان عجب شیر معرفی شدند.

 

اخبار مرتبط :
راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن در شهرستان عجب شیر برگزار شد+ گزارش تصویری
بهره برداری فاز اول و کلنگ زنی فاز دوم شرکت اطهر بافت با حضورمسئولین کشوری و استانی در شهرک صنعتی شهرستان عجب شیر برگزار شد
رئیس اداره تامین اجتماعی شهرستان عجب شیر: ۱۲۰۰نفر از مستمری بگیران هر ماه حدود یک میلیارد و سیصد میلیون تومان حقوق دریافت می کنند
بازدید بخشدار قلعه چای از روند آبرسانی به روستای النجق
شورای فرهنگ عمومی شهرستان عجب شیر در مسجد رسول اکرم (ص) کوی مقدس برگزار شد.
با حضور مسئولین استان و شهرستان, زمین چمن مصنوعی شهرک میلاد افتتاح گردید.
رییس دادگستری شهرستان عجب شیر :۴۳ درصد پرونده های حقوقی وارده به دادگستری عجب شیر در سال ۹۵ مربوط به دعاوی خانواده می باشد.
مسابقات والیبال جام رمضان شهرستان عجب شیر با قهرمانی تیم آپارتمان های سپید به پایان رسید.
راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان عجب شیر برگزار شد
اوقات شرعی ماه مبارک رمضان ۹۶ شهرستان عجب شیر
اعضای اصلی شورای اسلامی شهر عجب شیر مشخص شدند
🏇افتتاح اولین مانژ سرپوشیده سوارکاری شهرستان عجب شیر