شما اینجا هستید

آخرین اخبار » معاون وزیر بهداشت:تا آخر امسال بیمارستان عجب شیر تکمیل می شود

‍ معاون وزیر بهداشت:

بیمارستان‌های عجب شیر و آذرشهر تا پایان امسال تکمیل می‌شوند

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: عملیات ساخت بیمارستان‌های عجب شیر و آذرشهر در مراحل پایانی است و با این روند رو به پیشرفت قابلیت اتمام تا پایان امسال را دارند.

▫️قاسم جان بابایی روز چهارشنبه در بازدید از بیمارستان در حال احداث شهرستان عجب شیر با بیان اینکه این بیمارستان پیشرفت فیزیکی خوبی داشته است، گفت: بخشی از تجهیزات این بیمارستان ها ارسال شده و تا پایان امسال تمام تجهیزات فرستاده می شود.

وی با اشاره به اینکه با تکمیل عملیات عمرانی هر ۲ بیمارستان های عجب شیر و آذر شهر در بهار سال ۱۴۰۰ قابل بهره برداری خواهد بود، گفت: بیمارستان عجب شیر یکی از بهترین بیمارستان ها از نظر طراحی و نوع مصالح استفاده شده در ساخت است و این بیمارستان با امکانات جدید تجهیز خواهد شد.

بیمارستان ۸۲ تختخوابی در دست ساخت شهرستان عجبشیر در زمینی به مساحت ۱۵ هزار مترمربع و با زیربنای هشت هزار و ۶۷ مترمربع در چهار طبقه در دست ساخت است و با بهره برداری از آن بسیاری از نیازهای درمانی شهرستان مرتفع می شود.

این بیمارستان دارای بخش های تخصصی داخلی زنان و زایمان، مراقبت های ویژه، کلینیک های فوق تخصصی، آزمایشگاه ها، بخش نوزادان و کودکان و درمانگاه های تخصصی است و بهره برداری از آن تحولی بزرگ در حوزه درمان در شهرستان خواهد بود.

▫️شهرستان عجب شیر با ۷۱ هزار جمعیت در ۹۸ کیلومتری تبریز واقع شده و به دلیل محدود بودن فضای درمان، بیشتر بیماران برای مداواری بهتر به شهرستان های اطرف به ویژه تبریز مراجعه می کنند.

🟢 عجب شیرنیوز_پرمخاطب ترین رسانه رسمی و مردمی منطقه↙️
🆔 @ajabshirnews
⚪️ اینستا گرام👇
https://www.instagram.com/ajabshirnews
🔴 سایت خبری
www.ajabshirnews.ir

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عجب شیرنیوز | پایگاه خبری شهرستان عجبشیر