امروز دوشنبه۲۸ اسفند ماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۸:۴۵

شناسه خبر: 4843
منتشر شده در تاریخ: ۱۶ آذر ,۱۳۹۶
ساعت: ۹:۰۰ ب.ظ

رئیس اداره تامین اجتماعی شهرستان عجب شیر: ۱۲۰۰نفر از مستمری بگیران هر ماه حدود یک میلیارد و سیصد میلیون تومان حقوق دریافت می کنند ♦️برای آگاهی و اطلاع در خصوص عملکرد اداره تامین اجتماعی شهرستان عجب شیر،خبرنگار پایگاه خبری عجب شیر نیوز با آقای عزیز رحمانی فام رئیس این اداره مصاحبه اختصاصی انجام داده است […]

رئیس اداره تامین اجتماعی شهرستان عجب شیر: ۱۲۰۰نفر از مستمری بگیران هر ماه حدود یک میلیارد و سیصد میلیون تومان حقوق دریافت می کنند

♦️برای آگاهی و اطلاع در خصوص عملکرد اداره تامین اجتماعی شهرستان عجب شیر،خبرنگار پایگاه خبری عجب شیر نیوز با آقای عزیز رحمانی فام رئیس این اداره مصاحبه اختصاصی انجام داده است

✅از آذرماه ۱۳۷۵ تامین اجتماعی عجب شیر بصورت نمایندگی فعالیت خود را شروع و در بهمن ۱۳۸۰ ساختمان آن تکمیل و بهره برداری شده است و بصورت مستقل اداره میشود.

✅مجموع کل بیمه شدگان اصلی و تبعی ۲۸۰۰۰نفر میباشد که از این تعداد۷۲۰۰نفر بیمه شده اصلی میباشد.

✅ ۱۲۰۰نفر از مستمری بگیران(بازنشستگی،کارافتادگی و فوت) هر ماه حدود یک میلیارد و سیصد میلیون تومان حقوق از سازمان دریافت میکنند،ضمنا ۱۱۰پرونده بیکاری در شهرستان وجود دارد که ماهانه مبلغ دویست میلیون تومان به آنها پرداخت میشود.

✅ شروع اولیه تاسیس درمانگاه از زمان مجلس هشتم ودوره نمایندگی دکتر نجفی انجام یافته و در زمان آقای دواتگری مجلس نهم مجوز آن اخذ گردیده و در این دوره مجلس دهم و دوره نمایندگی دکتر جلیلی اعتبار احداث آن تامین ودر آبان ماه امسال عملیات احداث آن با حضور نماینده و مسئولین شهرستان شروع گردید.

✅ درمانگاه تامین اجتماعی با زیر بنای ۲۷۰۰مترمربع در سه طبقه و واقع در روبروی ترمینال شهرستان و توسط پیمانکار محلی احداث می شود و در عرض ۱۸ ماه و با اعتبار هفت میلیارد تومان به پایان خواهد رسید.این درمانگاه یکی از منحصر بفردترین ساختمان های تامین اجتماعی در کشور خواهد شد.

✅با تاسیس درمانگاه سی نفر مشغول به کار خواهند شدکه بیشتر سعی بر استفاده از نیروهای بومی خواهد بود.

✅خدمات درمان بصورت رایگان به بیمه شدگان تامین اجتماعی از جمله خدمات ویزیت رایگان،دارو،رادیولوژی و سونوگرافی و بستری رایگان انجام خواهد شد.

✅ برای رفاه بازنشستگان تامین اجتماعی مکانی از اداره در اختیار اعضاء کانون بازنشستگان قرار گرفته تا به امورات رفاهی آنان رسیدگی شود.

✅ ایشان در پایان با بیان اینکه پروانه ساخت آن توسط شهرداری وقت در سال ۹۵ بصورت رایگان انجام شده ،از تمامی نمایندگان دوره های قبل و فعلی ،فرمانداران ،شوراهای دوره چهارم و فعلی و تمامی افرادی که در ساخت این درمانگاه تلاش کردندتشکر و قدردانی نمودند.

 

اخبار مرتبط :
راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن در شهرستان عجب شیر برگزار شد+ گزارش تصویری
بهره برداری فاز اول و کلنگ زنی فاز دوم شرکت اطهر بافت با حضورمسئولین کشوری و استانی در شهرک صنعتی شهرستان عجب شیر برگزار شد
💢نفرات برتر چهارمین دوره جشنواره هنرهای تجسمی منطقه ای شهرستان عجب شیر معرفی شدند
بازدید بخشدار قلعه چای از روند آبرسانی به روستای النجق
شورای فرهنگ عمومی شهرستان عجب شیر در مسجد رسول اکرم (ص) کوی مقدس برگزار شد.
با حضور مسئولین استان و شهرستان, زمین چمن مصنوعی شهرک میلاد افتتاح گردید.
رییس دادگستری شهرستان عجب شیر :۴۳ درصد پرونده های حقوقی وارده به دادگستری عجب شیر در سال ۹۵ مربوط به دعاوی خانواده می باشد.
مسابقات والیبال جام رمضان شهرستان عجب شیر با قهرمانی تیم آپارتمان های سپید به پایان رسید.
راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان عجب شیر برگزار شد
اوقات شرعی ماه مبارک رمضان ۹۶ شهرستان عجب شیر
اعضای اصلی شورای اسلامی شهر عجب شیر مشخص شدند
🏇افتتاح اولین مانژ سرپوشیده سوارکاری شهرستان عجب شیر