امروز جمعه۴ اسفند ماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۸:۳۰

شناسه خبر: 4809
منتشر شده در تاریخ: ۲۷ آبان ,۱۳۹۶
ساعت: ۱۱:۲۱ ب.ظ

فرماندار عجب شیر با انتقاد از کیفیت نامطلوب خدمات بیمارستان فعلی شهرستان، خواستار تسریع در ساخت بیمارستان جدید ۶۴ تختخوابی شد و گفت: راه و شهرسازی در مورد علت کندی پیشرفت ساخت این بیمارستان پاسخگو باشد. سید شمس الدین مراثی روز شنبه در بازدید از بیمارستان در دست ساخت این شهرستان در گفت و گو […]

فرماندار عجب شیر با انتقاد از کیفیت نامطلوب خدمات بیمارستان فعلی شهرستان، خواستار تسریع در ساخت بیمارستان جدید ۶۴ تختخوابی شد و گفت: راه و شهرسازی در مورد علت کندی پیشرفت ساخت این بیمارستان پاسخگو باشد.
سید شمس الدین مراثی روز شنبه در بازدید از بیمارستان در دست ساخت این شهرستان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: راه ‌اندازی بیمارستان جدید شهرستان یک ضرورت و یک مطالبه عمومی است و مسئولان راه و شهرسازی باید جوابگوی کندی اجرای این طرح باشند.
وی اضافه کرد: فضای کم بیمارستان کنونی عجب شیر جوابگوی ترافیک و حجم بالای مراجعان نیست و احداث بیمارستان بزرگتر و مجهزتر از ضروریات این شهرستان است.
مراثی با اشاره به اینکه تا کنون برای ساخت این بیمارستان ۹۷ میلیارد ریال هزینه شده افزود: این بیمارستان دارای بخش های تخصصی داخلی زنان و زایمان، مراقبت های ویژه، کلینیک های فوق تخصصی، آزمایشگاه ها، بخش نوزادان و کودکان و درمانگاه های تخصصی مورد نیاز است.
وی افزود: در قانون بودجه و در سایر منابع، اولویت خاصی برای تامین اعتبار این پروژه در نظر گرفته شده و در سال ۹۶ بیش از ۲ میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته که امیدواریم شاهد افتتاح آن در سال ۹۷ باشیم.
بیمارستان ۶۴ تختخوابی شهرستان عجب شیر در زمینی به مساحت ۱۵ هزار مترمربع با زیربنای ۸ هزار و ۶۷ مترمربع در چهار طبقه در حال احداث است.

اخبار مرتبط :