امروز جمعه۴ اسفند ماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۱:۱۲

شناسه خبر: 4805
منتشر شده در تاریخ: ۲۷ آبان ,۱۳۹۶
ساعت: ۱۱:۱۶ ب.ظ

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عجب شیر از شناسایی و دستگیری مامور قلابی کمیته امداد توسط ماموران انتظامی خبر داد. به گزارش عجب شیر نیوز محمد حسین نوقربانی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عجب شیرگفت: در پی وقوع چندین مورد کلاهبرداری تحت پوشش ماموران کمیته امداد، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار […]

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عجب شیر از شناسایی و دستگیری مامور قلابی کمیته امداد توسط ماموران انتظامی خبر داد.

به گزارش عجب شیر نیوز محمد حسین نوقربانی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عجب شیرگفت: در پی وقوع چندین مورد کلاهبرداری تحت پوشش ماموران کمیته امداد، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت و با انجام اقدامات اطلاعاتی متهم مورد نظرشناسایی و دستگیرگردید.
وی گفت:متهم ۳۳ساله مرد و بنام ج-ع در پوشش مامورجمع آوری صندوق صدقات کمیته امداد به درب منازل شهروندان مراجعه و وجوه صندوق ها را تخلیه و قبض جعلی ارائه میکرد.
وی با بیان اینکه متهم به منظور سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی وپرونده ایشان در شعبه ویژه دادیاری ارجاع شده و جهت شناسایی مالباختگان اقدام و جهت وجوه بیشتر توسط دادیارویژه رسیدگی به این کلاهبرداری به اداره آگاهی شهرستان معرفی ودستورات لازم صادر گردیده است .
نوقربانی در ادامه افزودند: از افرادی که خود را مامور دستگاه‌های دولتی معرفی می‌کنند،ضمن اخذ مدارک شناسایی واحراز هویت تقاضا کنند، تا در دام کلاهبرداران نیافتند.
وی همچنین از شهروندان خواست در صورت مشاهده افراد مشکوک موضوع را با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ یا دادستانی شهرستان در میان گذارند.
ایشان در پایان از ماموران انتظامی ،دادیار ویژه رسیدگی به پرونده کلاهبرداری،ضابط قضائی و پرسنل اداره کمیته امداد شهرستان عجب شیر تشکر و قدردانی نمودند

اخبار مرتبط :