امروز شنبه۲۶ اسفند ماه ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۵:۰۱

شناسه خبر: 4777
منتشر شده در تاریخ: ۲۰ شهریور ,۱۳۹۶
ساعت: ۱۲:۵۳ ب.ظ

در این نشست خبری مدیر آموزش و پرورش عجب شیر ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر و فرا رسیدن هفته دفاع مقدس از حضور ۱۲۰۰۰ دانش آموز عجب شیری از اول مهر ماه در ۱۲۰ مرکز آموزشی با ۹۰۰ همکار فرهنگی خبر داده و از اتمام سازماندهی نیروی انسانی و معلمان و حضور آنها در […]

در این نشست خبری مدیر آموزش و پرورش عجب شیر ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر و فرا رسیدن هفته دفاع مقدس از حضور ۱۲۰۰۰ دانش آموز عجب شیری از اول مهر ماه در ۱۲۰ مرکز آموزشی با ۹۰۰ همکار فرهنگی خبر داده و از اتمام سازماندهی نیروی انسانی و معلمان و حضور آنها در دوره های آموزشی خبر دادند

🔹وی از طرح یک دانش آموز ،یک مهارت در تعطیلات تابستانی با حضور دانش آموزان شهرستان خبر داده که افتتاحیه این برنامه ها در ۲۲ شهریور انجام خواهد یافت.
🔹صمدزاده از افتتاح اولین چمن زمین مصنوعی دانش آموزی با هزینه ۱۶۵ میلیون تومانی و درخواست ایجاد استخر سرپوشیده، زمین تنیس و والیبال ساحلی در شهرک میلادکه از مسئولین امرمورد پیگیری میباشد.

🔹ایشان در ادامه از تکمیل مدرسه شش کلاسه روستلی نانساء با هزینه یک میلیارد و صد میلیون تومان با مشارکت خیرین و اداره نوسازی و احداث نمازخانه مدارس صفا و طیبه و احداث مدرسه شش کلاسه پروین اعتصامی که در آینده نزدیک مورد بهره برداری خواهد میگیرد.

🔹وی از قبولی ۲۰ نفر با رتبه زیر هزار و ۱۸ نفر با رتبه های زیر سه هزار در کنکور امسال خبر داده که نسبت به سال رشد خوبی داشته است.

🔹صمد زاده از بازنشسته شدن ۳۶ همکار فرهنگی در سال ۹۶ ،تحصیل ۳۴ دانش آموز فرزندان شاهد و ایثارگر و حضور ۳۲۱ دانش آموز در پژوهش سرا بصورت دائمی را از فعالیت های این اداره برشمردند.
🔹مدیر آموزش و پرورش در پایان از برگزاری جشن شکوفه ها در ۲۹ شهریور خبر داده که ۱۲۰۰ دانش آموز اول ابتدایی در این روز وارد عرصه تعلیم و تربیت خواهند شد.

💠عجب شیر نیوز
✅سریع
✅مستقل
✅مردمی ↙️
🆔 @ajabshirnewss