امروز سه شنبه۳ بهمن ماه ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۵۲:۳۲

شناسه خبر: 4729
منتشر شده در تاریخ: ۷ مرداد ,۱۳۹۶
ساعت: ۷:۳۳ ب.ظ

🔹جلسه بحث و بررسی مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان عجب شیر با حضور نماینده مردم (مراغه و عجب شیر)،معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری صنعت معدن استان،فرماندارو مسئولین برگزار گردید. 🔹این جلسه که در سالن فرمانداری با حضور کارفرمایان و صاحبان تولیدی شهرستان و مسئولین برگزار گردید در ابتدای جلسه فرماندار عجب شیر هدف از تشکیل […]

🔹جلسه بحث و بررسی مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان عجب شیر با حضور نماینده مردم (مراغه و عجب شیر)،معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری صنعت معدن استان،فرماندارو مسئولین برگزار گردید.
🔹این جلسه که در سالن فرمانداری با حضور کارفرمایان و صاحبان تولیدی شهرستان و مسئولین برگزار گردید در ابتدای جلسه فرماندار عجب شیر هدف از تشکیل چنین جلساتی را آشنایی بیشتر با مشکلات کارفرمایان و واحدهای تولیدی برشمردند و اعلام نمودند و افزودند در چهارسال گذشته و با حمايت هاي دولت تدبير و اميد ۱۳ واحد صنعتي در شهرک صنعتي عجب شير با اشتغال زايي بيش از ۳۰۰ نفر مورد بهره برداري قرار گرفته است. سپس تعدادی از کارفرمایان در مورد مشکلات این واحدها و موانع روبرو همچون نقدینگی و بدهی به بانک ها-هزینه های برق و آب و گاز و مصرفی-مشکلات مالیات و دارایی و بیمه -عدم حمایت کافی از این واحدها ابراز نمودند و خواستار حل این مشکلات و حمایت بیشتر مسئولین شدند.
🔹در ادامه نماینده مردم مراغه و عجب شیر از علل مشکلات این واحدها همچون عدم رقابت پذیری ، برندسازی خوب،ارتباط با دانشگاه و پایین بودن انگیزه ، پیامدهای رفتار های بانکی وعدم اجرای خوب طرح بهین یاب و مشکلات پیش رو در ارائه تسهیلات بر شمردند و قول پیگیری از مسئولین مربوطه را در زمان نزدیک دادند.
🔹سپس مهندس اصغرپور معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری اداره صنعت و معدن استان با ارائه آمار سال ۹۵ مربوط به واحدهای صنعتی و تولیدی شهرستان عجب شیر ابراز نمود که در صدور جوازهای تاسیس شهرستان عجب شیر در رتبه ۸ بین ۲۱ شهرستان استان،در تعداد اشتغال رتبه ۹،در سرمایه گذاری رتبه ۱۰ در استان میباشد که در آن ۴۱ واحد تولیدی فعال میباشند که بیشترین فعالیت در بخش فلز با ۹۰ نفر کارگر میباشد.
وی اظهار امیدواری کردند که با طرح سامانه بهین یاب و ثبت نام کارفرمایان در آن بتوانند تسهیلات مورد نظر را دریافت نمایند.

💠عجب شیر نیوز
✅سریع
✅مستقل
✅مردمی ↙️
🆔 @ajabshirnewss

اخبار مرتبط :