امروز شنبه۲۶ اسفند ماه ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۱:۴۷

شناسه خبر: 4642
منتشر شده در تاریخ: ۶ تیر ,۱۳۹۶
ساعت: ۱۲:۰۷ ق.ظ

رئیس هیات فوتبال عجب شیر گفت: تیم های برتر مسابقه های فوتسال قهرمانی جام رمضان این شهرستان مشخص شدند. محمد سالارنیا، روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار عجب شیرنیوز افزود: در این دوره از رقابت ها، ۲۰ تیم مختلف در پنج گروه چهار تیمی به مدت ۲۷ شب در سالن ولیعصر(عج ) عجب […]

رئیس هیات فوتبال عجب شیر گفت: تیم های برتر مسابقه های فوتسال قهرمانی جام رمضان این شهرستان مشخص شدند.

محمد سالارنیا، روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار عجب شیرنیوز افزود: در این دوره از رقابت ها، ۲۰ تیم مختلف در پنج گروه چهار تیمی به مدت ۲۷ شب در سالن ولیعصر(عج ) عجب شیر با هم به رقابت پرداختند.
وی اظهار کرد: تیم فوتسال آباد گستر کسری در فینال مسابقه ها با برتری ۲ بر ۱ بر تیم شهرداری جوانقلعه به عنوان قهرمانی دست یافت.
رئیس هیات فوتبال عجب شیر یادآور شد: از سوی مسوولان برگزاری این رقابت ها، تیم فوتسال آویژه سگال به عنوان با اخلاق ترین تیم حاضر این رقابت ها، فرزاد امامی از تیم آباد گستر کسری بهترین بازیکن و علی دبیری مربی تیم آباد گستر کسری به عنوان بهترین مربی انتخاب شدند.
سالارنیا، ادامه داد: هادی طالبی سرپرست تیم شهرداری جوانقلعه نیز به عنوان بهترین سرپرست و محمد کریم زاده از تیم رهاجویان بناب با به ثمر رساندن ۱۴ گل به عنوان آقای گل مسابقه ها انتخاب شدند.
در پایان از سوی مسئولان برگزاری این دوره از رقابت ها، به تیم های برتر لوح و جام قهرمانی و به نفرات برتر تیم ها نیز، لوح و مدال قهرمانی اهداء شد.