امروز جمعه۴ اسفند ماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۶:۲۷

شناسه خبر: 4605
منتشر شده در تاریخ: ۱ تیر ,۱۳۹۶
ساعت: ۱۱:۵۹ ق.ظ

در این جلسه که با حضورفرماندار،شهردار،روءسای ادارات آموزش و پرورش،بنیاد شهید و ایثارگران،بیمارستان امام خمینی(ره)،آبیاری و آب فاضلاب روستایی در محل فرمانداری شهرستان صورت گرفت به سوالات و موارد مطروحه خبرنگاران و اصحاب شهرستان پاسخ داده شد. ✅سید شمس الدین مراثی(فرماندارعجب شیر)در ابتدای این جلسه با اعلام اینکه از این زمان به بعد هر ماه […]

در این جلسه که با حضورفرماندار،شهردار،روءسای ادارات آموزش و پرورش،بنیاد شهید و ایثارگران،بیمارستان امام خمینی(ره)،آبیاری و آب فاضلاب روستایی در محل فرمانداری شهرستان صورت گرفت به سوالات و موارد مطروحه خبرنگاران و اصحاب شهرستان پاسخ داده شد.

✅سید شمس الدین مراثی(فرماندارعجب شیر)در ابتدای این جلسه با اعلام اینکه از این زمان به بعد هر ماه تعدادی از مسئولین شهرستان در این جلسات حضور خواهند یافت تا به سوالات خبرنگاران به صورت حضوری جواب داده و اظهار امیدواری کرد که با همفکری و طرح مشکلات شهرستان توسط خبرنگاران گامی اساسی در حل مشکلات و پیشرفت شهرستان برداشته شود.

✅فرماندار عجب شیر در مورد تغییر مسئولین ادارات و حضور نیروهای بومی و غیر بومی در ادارات شهرستان ،ونحوه عملکرد آن ها توضیحاتی ارائه نمودند.

◀️شهریار برقی(شهردار عجب شیر)در مورد سرانجام پروژه ترمینال عجب شیر،نحوه انتخاب پیمانکاران ،عدم تشکیل شورای نامگذاری معابر و خیابان ها،نحوه پرداخت حقوق و مزایای پرسنل شهرداری،چگونگی ایجاد میدان در محله تپه،و چگونگی افزایش خیابان ها به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

⏪رییس بیمارستان امام خمینی(ره) عجب شیر نیز در مورد مشکلات تکمیل بیمارستان جدیدو نحوه تکمیل و زمان اتمام آن، جذب پزشکان متخصص،مشکلات موجود در سونوگرافی و پزشک متخصص بیهوشی و زنان و زایمان و همچنین در مورد فاضلاب بیمارستان توضیحات لازم را ارایه نمودند.

*⃣محمدعلی صمدزاده(رییس آموزش و پرورش)نیز در مورد اخذ وجه و هزینه های دریافتی توسط مدارس از اولیاء دانش آموزان،تعطیلی مدارس در روستاها به علت عدم و تعداد کم دانش آموز،قبولین کنکور به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

⏸در ادامه جلسه (اسلامیان)رییس بنیاد شهید و ایثارگران در مورد ساماندهی قبور شهداء معظم،مهندس امیرنیا(رییس اداره آبیاری)در مورد مشکل کمبود آبیاری و زمان اتمام پایاب سد قلعه چای و ایجاد سایت پرورش ماهی در پایین دست سد قلعه چای وهمچنین رییس اداره آب و فاضلاب روستایی در مورد تعویض و ساماندهی شبکه آب روستاها و تحت پوشش قرار گرفتن تمامی روستاهای شهرستان بجز روستای بوکت در آب و فاضلاب روستایی شهرستان توضیحات لازم را ارائه نمودند.

💠 عجب شیرنیوز_پرمخاطب ترین رسانه رسمی و مردمی منطقه↙️
@ajabshirnewss

اخبار مرتبط :
نشست خبری اصحاب رسانه با فرماندار و رئیس بنیاد انقلاب اسلامی شهرستان عجب شیر برگزار شد
نشست صمیمی فرماندار شهرستان عجب شیر با اصحاب رسانه و خبرنگاران در محل فرمانداری برگزار گردید.
نشست صمیمی فرماندار شهرستان عجب شیر با خبرنگاران و اصحاب رسانه برگزار گردید.
شهردار عجب شیر: در هفته درختکاری از میدان ولی امر تا سه راهی خضرلو درختکاری می شود.
شورای وقف با حضور فرماندار و شورای واقفین و هیات امنای مساجد شهرستان عجب شیر برگزار گردید.
وجود صنایع تبدیلی در عجب شیر یکی از نیازهای ضروری شهرستان می باشد
سیاست دولت تدبیر و امید، حمایت از اشتغال پایدار در روستاها است
عجب شیر قطب تولید گردو در استان آذربایجان شرقی / آغاز به کار جشنواره گردو در عجب شیر
خانه تاریخی اربابی جوان قلعه تبدیل به موزه مردم شناسی شهرستان عجب شیرمی شود
فرماندارعجب شیر: عجب شیر برای اجرای طرح سرشماری نفوس و مسکن آماده است
اشتغال بیش از ۲ هزار نفر در تعاونی های عجب شیر
فرماندار عجب شیر : عجب شیر در برخی مناطق با فضای آموزشی خالی و در برخی دیگر از مناطق با کمبود مواجه است