شما اینجا هستید

آخرین اخبار » تالارهای عجب شیر به مدت دو هفته تعطیل می‌شود

 

فرماندار عجب شیر با ابراز نگرانی از تداوم وضعیت نارنجی کرونایی در این شهرستان از تشدید نظارت‌ها و اعمال برخی محدودیت‌های جدید برای کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا خبر داد.

فرماندار عجب شیر تاکید کرد : هر گونه کوتاهی در کنترل و نظارت بر اماکن عمومی شهرستان قابل بخشش نیست و کارشناسان امر با حساسیت بیشتری از اماکن عمومی بازرسی کنند و با افراد متخلف طبق قانون برخورد گردد.

وی اظهار کرد: استفاده از ماسک و پرهیز از برگزاری نشست‌ها و دورهمی‌ها برای جلوگیری از شیوع کرونا اولویت اساسی است و در این زمینه خواستار حذف برگزاری دورهمی‌ها و نشست‌های خانوادگی هستیم چرا که اکثریت شیوع این بیماری از طریق این دورهمی‌ها تشدید می‌شود.

وی تصریح کرد: از مردم انتظار داریم از مسافرت به شهرستان عجب شیر خودداری کنند و  تردد خودروها از ساعت ۲۱۰۰ الی ۰۴۰۰ در داخل شهر   ممنوع میباشد و در صورت تردد توسط پلیس راهور اعمال قانون خواهد شد.

وی ادامه داد:تمامی قهوه‌خانه‌ها و قلیان‌سراها در شهرستان نیز دوهفته تعطیل می شوند  که در این زمینه تمام تلاش و اهداف ما این است که بتوانیم وضعیت موجود را به شرایط متعادل برسانیم.

وی گفت: آیین حضور در آرامستان‌ها همزمان با لیله الرغائب(اولین شب جمعه ماه رجب)، سنتی دیرینه در آذربایجان است اما امسال به علت شرایط کرونایی آرامستان های شهری و روستایی شهرستان تعطیل بوده و هیچگونه مراسمی برگزار نخواهد شد.

فرماندار عجب شیر تاکید کرد: جهت جلوگیری ازحضور افراد، آرامستان شهری و روستایی عجب شیر  خواهد شد و حضور مردم در آرامستان ممنوع است.

وی بر تعطیلی برپایی نماز جماعت در مساجد و برپایی نماز جمعه در شهرستان تا اطلاع ثانوی اشاره کردو گفت: آموزشگاه ها، استخر سرپوشیده، باشگاه های ورزشی، آموزشگاه های موسیقی، سینما  و گیم نت ها اجازه فعالیت ندارند و  ورودی پارک  ها تا اطلاع بعدی بسته خواهند بود.

فرماندار شهرستان نظارت بر دفاتر پیشخوان دولت باید توسط اداره پست و اعضای بازرسین ستاد کرونا انجام گیرد.

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عجب شیرنیوز | پایگاه خبری شهرستان عجبشیر