امروز شنبه۲۹ مهر ماه ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۳:۵۶

شناسه خبر: 4523
منتشر شده در تاریخ: ۴ اردیبهشت ,۱۳۹۶
ساعت: ۱۱:۲۰ ب.ظ

عجب شیرنیوز: ۲۹ اردیبهشت امسال، همزمان با انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا هم برگزار می شود. شهر عجب شیر در این دوره از انتخابات شورا، ۵ عضو پارلمان محلی دارد برای این تعداد کرسی، ۳۲ نفر کاندیدا به رقابت خواهند پرداخت. پایگاه خبری عجب شیرنیوز جهت […]

عجب شیرنیوز: ۲۹ اردیبهشت امسال، همزمان با انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا هم برگزار می شود. شهر عجب شیر در این دوره از انتخابات شورا، ۵ عضو پارلمان محلی دارد برای این تعداد کرسی، ۳۲ نفر کاندیدا به رقابت خواهند پرداخت.

پایگاه خبری عجب شیرنیوز جهت آشنایی بیشتر شهروندان با کاندیداهای این دوره عجب شیر قصد دارد سلسله محتواهایی برای معرفی نامزدها تولید و منتشر کند. در گام نخست، معرفی اجمالی کاندیداهای دوره پنجم شورای اسلامی شهر عجب شیر در برنامه این پایگاه خبری است. این محتواها قبل از اعلام نتایج احراز صلاحیت نامزدها و بدون رعایت رویه های معمول در تبلیغات نامزدها و صرفاً جهت آگاه سازی افکار عمومی تولید شده و بدیهی است نظر هیات های اجرایی و نظارت، فصل الخطاب به حساب خواهد آمد.

در متن زیر با آقای «جواد عجب شیری» آشنا می شوید:

جواد عجب شیری متولد ۱۳۴۵ شهر عجب شیر هستند. در سال ۱۳۶۴ در دانشگاه دولتی تبریز در رشته زیست شناسی پذیرفته شدند. ودر سال ۱۳۶۸ به استخدام رسمی وزرات آموزش و پرورش در آمدندو به مدت ۳ سال در مدارس کردستان و ۵ سال در دبیرستانهای شهرستان ملکان و مدت ۲ سال در دبیرستانهای شهر تبریز و مابقی را در دبیرستانهای شهر عجب شیر به عنوان دبیر و معاونت فن آوری انجام وظیفه نمودند ودر سال ۱۳۹۵ بازنشسته شدند.
ایشان به عنوان مخترع و مبتکر موفق به اختراع دستگاه تقطیر بدون نیاز به آب و همچنین موفق به ثبت اختراع تندیس سیمرغ معلق شدند. و همچنین برای اولین بار در پژوهش سرای دانش آموزی عجبشیر ،مرکز آموزشی کشت هیدروپونیک ( کشت بدون خاک) را راه اندازی نمودند.
لازم به ذکر است که آقای جواد عجب شیری همزمان با امر تدریس به صورت تجربی از سال ۱۳۷۸ به همکاری با شهرداری عجب شیر جهت زیبا سازی شهر و ساخت تندیس و مجسمه نمودند. اولین اثر ایشان در سال ۱۳۷۸ به صورت افتخاری با مجسمه فلامینگو در میدان ساعت کنونی نصب گردید.ایشان اقدام به ثبت شرکتی با عنوان شرکت زیبا سازی شهری یاراشیق در سال ۱۳۸۷ نمودند و پس از آنها به صورت حرفه ای در طراحی میادین و پارکها و زیبا سازی شهری مشغول می باشند.
در ذیل نمونه هایی از فعالیتهایشان ارایه می گردد.
۱- تندیس فلامینگو در میدان ساعت در سال ۱۳۷۸
۲- طراحی و ساخت تندیس غدیر خم در میدان اصلی شیشوان در سال ۱۳۸۴
۳- طراحی و ساخت آبنمای آناناس در میدان اصلی شهرک میلاد عجب شیر در سال ۱۳۹۳
۴- طراحی و ساخت مجسمه دیوان شهریار درمیدان شهریار عجب شیر در سال ۱۳۹۵
۵- طراحی میادین و پارکها و تندیس ها ی مختلف در شهرهای همجوار

آقای جواد عجب شیری با شعار #گوزل عجب شیر پا به عرصه انتخابات پنجمين دوره شوراي اسلامي شهرستان عجب شير گذاشته اند.