امروز دوشنبه۲۸ اسفند ماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۱:۴۵

شناسه خبر: 4449
منتشر شده در تاریخ: ۲۸ فروردین ,۱۳۹۶
ساعت: ۴:۳۶ ب.ظ

عجب شیرنیوز: ۲۹ اردیبهشت امسال، همزمان با انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا هم برگزار می شود. شهر عجب شیر در این دوره از انتخابات شورا، ۵ عضو پارلمان محلی دارد برای این تعداد کرسی، ۳۳ نفر کاندیدا به رقابت خواهند پرداخت. پایگاه خبری عجب شیرنیوز جهت […]

عجب شیرنیوز: ۲۹ اردیبهشت امسال، همزمان با انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا هم برگزار می شود. شهر عجب شیر در این دوره از انتخابات شورا، ۵ عضو پارلمان محلی دارد برای این تعداد کرسی، ۳۳ نفر کاندیدا به رقابت خواهند پرداخت.

پایگاه خبری عجب شیرنیوز جهت آشنایی بیشتر شهروندان با کاندیداهای این دوره عجب شیر قصد دارد سلسله محتواهایی برای معرفی نامزدها تولید و منتشر کند. در گام نخست، معرفی اجمالی کاندیداهای دوره پنجم شورای اسلامی شهر عجب شیر در برنامه این پایگاه خبری است. این محتواها قبل از اعلام نتایج احراز صلاحیت نامزدها و بدون رعایت رویه های معمول در تبلیغات نامزدها و صرفاً جهت آگاه سازی افکار عمومی تولید شده و بدیهی است نظر هیات های اجرایی و نظارت، فصل الخطاب به حساب خواهد آمد.

در متن زیر با آقای «حسین شجاعی وند تجرق» آشنا می شوید:

حسين شجاعي وند تجرق در ۵ آذر ۱۳۶۵ در روستاي تجرق در يك خانواده مذهبي ديده به جهان گشودند و پس از طي آموزش دوره ابتدايي در دبستان نور تجرق و دوره راهنمايي در مدرسه شبانه روزي ابوذر شيشوان و دوره دبيرستان و پيش دانشگاهي در دبيرستان نمونه آزادگان مراغه در سال ۱۳۸۵ در رشته رياضي كاربردي وارد دانشگاه شدند.
همزمان با تحصيل در دانشگاه در محضر اساتيدي چون آقايان دكتر شهرام بنايي ، دكتر داوود جباري سابق ، دكتر سيد محمد موسوي ، دكتر وحيد آقاپور امين ، دكتر جعفر پاشازاده ، دكتر كاظم جمشيدي قلعه و … با تدريس درس مهم رياضيات در سطح آموزشگاههاي آزاد شهرستان هاي عجبشير و بناب تجربه اندوزي نموده و از سال ۱۳۹۱بصورت نيروهاي آزاد وارد آموزش و پرورش گرديده و همزمان در دبيرستان خيام شهرستان عجبشير و هنرستان استاد شهريار شهرستان بناب بصورت روزانه و در هنرستان كارآفرين شهرستان بناب بصورت روزانه و بزرگسالان و همچنين در آموزشگاه هاي آزاد سطح منطقه مشغول به تدريس درس مهم رياضيات مي باشند.
از سال ۱۳۹۳ در مسئوليت معاونت فني و انفورماتيك در دفتر نمايندگي كانون فرهنگي آموزش (قلم چي) مشغول به فعاليت مي باشند.
از جمله سوابق اجرايي ايشان مي توان به كارشناس مسئول فني آمار و سرشماري نفوس و مسكن سال ۱۳۹۰ شهرستان عجبشير و همچنين عضويت در شوراي اسلامي روستاي تجرق از سال ۱۳۹۲ لغايت ۱۳۹۶ اشاره نمود.
حسين شجاعي وند تجرق در سال ۱۳۹۱ ازدواج نموده و ثمره اين ازدواج دختر سه ساله بنام مهيا خانم هستند.
ايشان با هدف اعتلاي نام و فرهنگ عجبشير و كمك به توسعه و عمران و آباداني شهرستان و با شعار استفاده حداكثري از دانش جوان تر ها در كنار تجربه بزرگتر ها براي پيشرفت پا به عرصه انتخابات پنجمين دوره شوراي اسلامي شهرستان عجبشير گذاشته اند.

اخبار مرتبط :
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور: کرم خراط آفت خطرناکی است که باغات گردوی کشور را تهدید می کند
رئیس اداره آب و فاضلاب شهری:با وجود تامین و تغذیه از ۳منبع برای آب شرب عجب شیر هیچ نگرانی و کمبودی از جهت آب شرب وجود ندارد
همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان عجب شیر برگزار گردید.
مراسم گرامیداشت شهدای هفتم تیر در شهرستان عجب شیر برگزار شد.
مسابقه دوستانه کشتی بین تیمهای اسکو و عجب شیر برگزار شد
اعضای اصلی شورای اسلامی شهر عجب شیر مشخص شدند
اولین نشست مهم علی باقرپور آذریان با خبرنگاران رسانه برگزار شد
🏇افتتاح اولین مانژ سرپوشیده سوارکاری شهرستان عجب شیر
حضور نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در روستای چنار عجب شیر
همایش روز ملی شوراها در شهرستان عجب شیر برگزار شد
آشنایی با کاندیداهای شورای پنجم شهر عجب شیر(۴)/«جواد عجب شیری»با شعار:گوزل عجب شیر
اسامی داوطلبان تایید صلاحیت شده پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر جوانقلعه اعلام شد