امروز جمعه۲۷ مرداد ماه ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۳:۰۰

شناسه خبر: 4065
منتشر شده در تاریخ: ۲۲ بهمن ,۱۳۹۵
ساعت: ۲:۳۸ ب.ظ

همزمان با سراسر کشور مراسم با شکوه یوم الله ۲۲ بهمن ماه در شهرستان عجب شیر با حضور مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه این شهرستان برگزار شد. به گزارش عجب شیرنیوز، همزمان با گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آحاد ملت ولایت‌مدار و مردم شهید پرور شهرستان عجب شیر در راهپیمایی بزرگ ۲۲  […]

همزمان با سراسر کشور مراسم با شکوه یوم الله ۲۲ بهمن ماه در شهرستان عجب شیر با حضور مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه این شهرستان برگزار شد.

به گزارش عجب شیرنیوز، همزمان با گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آحاد ملت ولایت‌مدار و مردم شهید پرور شهرستان عجب شیر در راهپیمایی بزرگ ۲۲  بهمن ماه شرکت داشتند و با سردادن شعارهای ولایی با آرمان‌های والای بنیانگذار جمهوری اسلامی و شهدای انقلاب، منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی خامـنـه‌ای (مدظله‌العالی) و ارزش‌های انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند.

 

این حضور پرشور مردم شهرستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه نشان از وحدت، یک‌دلی، عزم و اراده ملی و پایبندی به ارزش‌های انقلاب اسلامی دارد که مشت کوبنده‌ای بر یاوه‌گویی‌های دشمنان اسلام و انقلاب است.

 

راهپیمایی مردم فهیم و با بصیرت شهرستان عجب شیر پیش از ظهر امروز از مقابل سپاه این شهر راس ساعت ۱۰ آغاز و به طرف مسجد جامع با حضور اقشار مختلف مردم این شهرستان ادامه یافت.

 

در این راهپیمایی مردم شهرستان با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «الله اکبر»، «ای رهبر آزاده، آماده‌ایم آماده» و «۲۲ بهمن ماه یوم‌الله» و همچنین شعارهای ولایی بار دیگر با آرمان‌های شهدا، انقلاب و ولایت فقیه تجدید بیعت کردند و نفرت و کینه خود را نسبت به استکبار جهانی و دشمنان اسلام نشان دادند.

 

در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه مردم شهرستان عجب شیر تمام اقشار و آحاد جامعه از کودکان و نوجوانان تا جوانان و بزرگسالان حضوری پرشور و گسترده داشتند که این گوشه‌ای از بصیرت مردم این شهرستان مرزی را به عرصه ظهور گذاشت.

 

قرائت قطعنامه علیه استکبار جهانی و سخنرانی امام جمعه شهرستان و به آتش کشیدن پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی از برنامه ای مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن شهرستان عجب شیر بود.