امروز سه شنبه۳ بهمن ماه ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۵۰:۱۳

شناسه خبر: 3267
منتشر شده در تاریخ: ۶ مهر ,۱۳۹۵
ساعت: ۱۲:۱۷ ب.ظ
گروه: یادداشت

یادداشت:مرا چون یار می‌دانی،چرا اغیار می‌داری؟   با بازگشایی مدارس اخبار مختلفی از مشکلات ناشی از وجود مدارس تخریبی،استیجاری و… در مناطق مختلف کشور به گوش می رسد که با توجه به اهمیت امر تعلیم و تربیت، بیشتر ارگانها،خیرین و افراد حقیقی و حقوقی سعی در مرتفع نمودن این مشکل دارند. در سالهای اخیر ستاد […]

یادداشت:مرا چون یار می‌دانی،چرا اغیار می‌داری؟

 

با بازگشایی مدارس اخبار مختلفی از مشکلات ناشی از وجود مدارس تخریبی،استیجاری و… در مناطق مختلف کشور به گوش می رسد که با توجه به اهمیت امر تعلیم و تربیت، بیشتر ارگانها،خیرین و افراد حقیقی و حقوقی سعی در مرتفع نمودن این مشکل دارند.

در سالهای اخیر ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در خصوص رفع مشکلات آموزش و پرورش، ساخت مدارس،احداث مراکز جامع سلامت،مراکز بهداشتی،درمانی شهری و روستایی،راه اندازی و تجهیز مراکز تخصصی و فوق تخصصی پزشکی و… اقدامات پسندیده ای انجام داده است که قابل تقدیر می باشد.

اما آنچه که به عنوان حلقه مفقوده این ستاد و دهها شرکت و مجموعه اقتصادی زیرمجموعه آن در شهرستانهای مراغه و عجب شیر مشاهده می شود،عدم بهره مندی این شهرستانها از امکانات و توانمندیهای این ستاد علیرغم حضور آقای سید مصطفی سیدهاشمی در آن مجموعه است.

بی شک اعتماد ۱۶ ساله مردم مراغه و عجب شیر بهترین انگیزه برای آقای  سید مصطفی سیدهاشمی می توانست باشد تا در مقابل این اعتماد،بتواند دِینِ خود را نسبت به مردم این شهرستانها ادا نموده و یا لااقل این شهرستانها را هم طراز با دیگر شهرستانها ببیند.

اما آنگونه که دیده می شود شهرستان عجب شیر تاکنون سهمی از توانمندیهای اقتصادی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) نبرده و در شهرستان ویژه مراغه هم به تناسب جمعیت و موقعیت سیاسیش آنچنان نتیجه ای حاصل نگردیده است.

انتظار می رود آقای سیدمصطفی سیدهاشمی در ایام باقیمانده از خدمتشان در ستاد اجرایی فرمان امام(ره) جبران مافات نموده و هرآنچه که از دستشان بر می آید در حق مردم شهرستانهای مراغه و عجب شیر انجام بدهند چرا که به مسئولیتها و زندگانی اعتباری نیست همچنانکه ایشان قبلا” عضو هیأت مدیره شرکت مخابرات کشور بودند ولی متأسفانه الان دیگر عضویت آنجا را ندارند و الان بهترین فرصت برای خدمت به مردمی است که با آرای آنان در سالهای گذشته، موقعیت فعلی به دست آمده است.