امروز سه شنبه۳ بهمن ماه ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۵۳:۴۱

شناسه خبر: 3176
منتشر شده در تاریخ: ۱۷ بهمن ,۱۳۹۴
ساعت: ۸:۴۴ ب.ظ
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عجب شیر:

انقلاب برگرفته از نهضت عاشورا است

  مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عجب شیر در سخنرانی پيش از خطبه های نماز جمعه اين شهرستان با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) ملت را از ذلت و ظلمت به عزت و سعادت و روشنایی رساند، گفت: انقلاب برگرفته از نهضت عاشورا و مکتب و قیام امام حسین(ع) و اهل بیت(ع)است.   حجت الاسلام […]

19911  مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عجب شیر در سخنرانی پيش از خطبه های نماز جمعه اين شهرستان با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) ملت را از ذلت و ظلمت به عزت و سعادت و روشنایی رساند، گفت: انقلاب برگرفته از نهضت عاشورا و مکتب و قیام امام حسین(ع) و اهل بیت(ع)است.

 336253_312

حجت الاسلام رحیم علی طالعی تاکید کرد: انقلاب اسلامی يعنی انقلابی كه ماهيت اسلامی و راه اسلامی و هدف‏ اسلامی دارد و با اسلام رحمانی که مطرح می شود تفاوت اساسی دارد.

وي افزود: کسانی که اسلام رحمانی را مطرح می کنند نه انقلاب را شناخته اند و نه از اسلام شناخت کافی دارند و تفکر اسلام رحمانی که برخي افراد مطرح می کنند ربطی به اسلام ناب محمدی(ص) ندارد.

حجت الاسلام طالعی ادامه داد: گستره انقلاب اسلامی ایران جهانیست ودامنه انقلاب اسلامی ایران دامنه حق و باطل است.

وی خاطر نشان کرد: در طول این سی هفت سال علیرغم همه تهدیدها و تحریم ها و توطئه های خارجی و فتنه های داخلی، نظام جمهوری اسلامی ایران همواره توانسته است پستی و بلندی های ناشی از فتنه و فتنه گران را با صلابت و سربلندی طی کند.

حجت الاسلام طالعی رحیم علی با مطرح كردن عبرت گیری از قضیه عاشورا، تصريح كرد: ما دیگر نمی گذاریم حادثه کربلا تکرار شود و مولایمان را به قتلگاه ببرند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عجب شیر در پایان سخنان خود، بصیرت، هوشیاری و ایستادگی ملت در برابر نظام سلطه جهانی، حمایت از جبهه مقاومت در عراق، لبنان، سوریه، یمن و اقتصاد مقاومتی در داخل را از جمله راهبردهای اساسی و کلیدی انقلاب اسلامی برشمرد.

وي خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی ایران حامی و پناهگاه مظلومان جهان وپرچمدار ظلم ستیزی و مقابله با نظام سلطه و استکبار در جامعه جهانی است.