امروز دوشنبه۲۸ اسفند ماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۲:۴۶

شناسه خبر: 2942
منتشر شده در تاریخ: ۳۰ دی ,۱۳۹۴
ساعت: ۹:۴۱ ب.ظ

عجب شیرنیوز – در هفته بیست و دوم لیگ دسته یک فوتبال کشور، ماشین سازی در خانه با دو گل از سد مهمان قعرنشینش فولاد یزد گذشت. از هفته بیست و دوم لیگ دسته اول فوتبال کشور، تیم‌های ماشین سازی تبریز و فولاد یزد از ساعت ۱۴ امروز چهارشنبه در ورزشگاه یادگار امام ره تبریز به […]

عجب شیرنیوز – در هفته بیست و دوم لیگ دسته یک فوتبال کشور، ماشین سازی در خانه با دو گل از سد مهمان قعرنشینش فولاد یزد گذشت.

f0ff82cc_8035_4a2b_b841_0714c516d66d

از هفته بیست و دوم لیگ دسته اول فوتبال کشور، تیم‌های ماشین سازی تبریز و فولاد یزد از ساعت ۱۴ امروز چهارشنبه در ورزشگاه یادگار امام ره تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با برتری تیم میزبان خاتمه یافت.

در این بازی که دو اخراجی داشت، شاگردان خطیبی با دو گل مهمان خود را با شکست بدرقه کردند. گل‌های ماشین سازی را حامد پاکدل در دقیقه ۳۲ و امین قاسمی نژاد در دقیقه ۹۲ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساندند.

محسن دلیر در دقیقه ۵۶ از ماشین سازی و سجاد سیفی در دقیقه ۷۲ از فولاد یزد اخراجی‌های این دیدار بودند.

این نخستین پیروزی خطیبی با سبزقبایان فوتبال تبریز بود. وی در اولین حضور رسمی‌اش روی نیمکت ماشین سازی هفته پیش در خرم آباد ناکام ماند و تیمش در آن بازی با یک گل شکست خورد.

در جدول رده بندی لیگ دسته اول فوتبال، ماشین سازی با این پیروزی ۳۳ امتیازی شده و جایگاه خود را در مکان پنجم رقابت‌ها تثبیت کرد. فولاد یزد نیز با شکست امروز ۲۰ امتیازی مانده و به قعر جدول سقوط کرد.

اخبار مرتبط :