امروز دوشنبه۲۸ اسفند ماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۵:۲۲

شناسه خبر: 2628
منتشر شده در تاریخ: ۲۸ آذر ,۱۳۹۴
ساعت: ۷:۳۱ ب.ظ

عجب شیرنیوز – شمار داوطلبان نمایندگی مجلس در حوزه مراغه و عجب شیر به ۵ نفر رسید رئیس ستاد انتخابات استان آذربایجان شرقی از افزایش شمار داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی در این استان به ۵۸ نفر تا ساعت ۱۷ امروز (شنبه) خبر داد و گفت: از این تعداد ۵ نفر از حوزه انتخابیه مراغه […]

عجب شیرنیوز – شمار داوطلبان نمایندگی مجلس در حوزه مراغه و عجب شیر به ۵ نفر رسید

3877

رئیس ستاد انتخابات استان آذربایجان شرقی از افزایش شمار داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی در این استان به ۵۸ نفر تا ساعت ۱۷ امروز (شنبه) خبر داد و گفت: از این تعداد ۵ نفر از حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر ثبت نام کرده اند.

دکتر سعید شبستری با اعلام این خبر تصریح کرد: از مجموع ثبت نام کنندگان در روز نخست نام نویسی، ۳ نفر از حوزه انتخابیه ورزقان، ۵ نفر از مراغه و عجب شیر، ۲ نفر از اهر و هریس، ۲ نفر از میانه، یک نفر از شبستر، ۲ نفر از ملکان، ۳ نفر از کلیبر، خداآفرین و هوراند، ۷ نفر از سراب، ۵ نفر از بناب، ۳ نفر از مرند و جلفا و ۲ نفر بستان آباد بوده اند.

وی افزود: از مجموع ثبت نام کنندگان ۳ نفر خانم از شهرهای تبریز و اهر و ۳ نفر نیز روحانی بودند که متعلق به شهرستان های تبریز، میانه و بناب هستند.

رییس ستاد انتخابات استان آذربایجان شرقی افزود: غالب گروه سنی ثبت نام کنندگان در اولین روز ثبت نام ۴۱ تا ۵۰ سال گزارش شده است.