امروز سه شنبه۳ بهمن ماه ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۵۳:۵۲

شناسه خبر: 2494
منتشر شده در تاریخ: ۲۰ آذر ,۱۳۹۴
ساعت: ۱۱:۱۴ ب.ظ

عجب شیرنیوز – امام جمعه عجب شیر گفت: خصوصیات اخلاقی، زهد و تقوای حضرت علی بن موسی الرضا (ع) به گونه ای بود که حتی دشمنان خویش را نیز شیفته و مجذوب خود می کرد. حجت الاسلام محمود شربیانی، در خطبه های نماز جمعه این شهرستان با تسلیت فرا رسیدن سالروز شهادت امام رضا (ع)، […]

عجب شیرنیوز – امام جمعه عجب شیر گفت: خصوصیات اخلاقی، زهد و تقوای حضرت علی بن موسی الرضا (ع) به گونه ای بود که حتی دشمنان خویش را نیز شیفته و مجذوب خود می کرد.

81403760-6104437

حجت الاسلام محمود شربیانی، در خطبه های نماز جمعه این شهرستان با تسلیت فرا رسیدن سالروز شهادت امام رضا (ع)، افزود: ایشان با مردم در نهایت ادب، تواضع و مهربانی رفتار می کرد و هیچ گاه خود را از مردم جدا نمی کرد.
وی اظهار کرد: پیام زندگی پر ماجرای امام رضا (ع)، عبودیت و مبارزه دایمی و خستگی ناپذیر با ظالمان در شرایط مختلف است.
حجت الاسلام شربیانی،همچنین تجاوز کشور ترکیه به خاک عراق را محکوم کرد و افزود: اگر تجاوز به حریم هوایی ترکیه با سرنگونی هواپیمای روسیه پاسخ داده می شود پس چرا وجود نیروهای زمینی این کشور در عراق تجاوز محسوب نمی شود.
وی با تاکید بر اینکه رییس جمهوری ترکیه باید هر چه زودتر نیروهای زمینی خود را از خاک کشور عراق خارج کند، گفت: هدف اردوغان در تجاوز به عراق، غارت نفت این کشور است و این عمل را در سوریه با همکاری تروریست های داعش انجام می دهد.
امام جمعه عجب شیر، خاطرنشان کرد: اردغان باید از آمریکا عبرت بگیرد چراکه ارتش این کشور نیز نتوانست در عراق دوام بیاورد و ارتش ترکیه نیز شکست خواهد خورد.
حجت الاسم شربیانی، با اشاره به اینکه طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب ما باید فقط به اقتصاد مقاومتی تکیه کنیم نه به افراد فرصت طلب استکبار جهانی، افزود: حیله دشمنان از جمله آمریکا و دست پرورده آنان عربستان در کاهش قیمت نفت، نشان داد که باید تابع امر رهبر معظم انقلاب باشیم.
وی همچنین با گرامیداشت سالروز شهادت سومین شهید محراب شهید آیت الله دستغیب، گفت: این عالم به دست کوردلان و خودفروختگان منافق، به شهادت رسید.

اخبار مرتبط :
رییس دادگستری شهرستان عجب شیر :۴۳ درصد پرونده های حقوقی وارده به دادگستری عجب شیر در سال ۹۵ مربوط به دعاوی خانواده می باشد.
امام جمعه عجب شیر : آتش به اختیار از نظر و کلام مقام معظم رهبری به معنی بی قانونی و فحاشی نیست
مراسم گرامیداشت شهدای هفتم تیر در شهرستان عجب شیر برگزار شد.
مراسم رژه یگان‌های نمونه نیروهای مسلح در عجب شیر برگزار شد
آخرین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان عجب شیر در سال ۹۵ برگزار گردید.
رییس و کارکنان اداره اوقاف با امام جمعه شهرستان عجب شیر دیدار کردند + تصاویر
امام جمعه عجب شیر: نقش کانون های مساجد در ترویج فرهنگ اسلامی مهم است
امام جمعه عجب شیر: حضور روحانی ها در مدارس نقش مهمی در تعلیم و تربیت دانش آموزان دارد
امام جمعه عجب شیر: فاجعه منا بیانگر بی کفایتی، بی مسئولیتی و ناتوانی حکام آل سعود است
انقلاب برگرفته از نهضت عاشورا است
امام جمعه عجب شیر:ملت ایران با حضور چشمگیر و گسترده خودشان در راهپیمایی ۲۲ بهمن چشم دشمنان را کور و آنان را نا امید خواهند کرد .
امام جمعه عجب شیر: خانواده شهدا چشم و چراغ جامعه هستند