امروز دوشنبه۲۸ اسفند ماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۴:۰۱

شناسه خبر: 2298
منتشر شده در تاریخ: ۲ آذر ,۱۳۹۴
ساعت: ۵:۵۵ ب.ظ

عجب شیرنیوز – فرماندار عجب شیر گفت: حضور باشکوه در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و نیز مجلس شورای اسلامی و انتخاب فرد اصلح مهمترین حماسه سیاسی مردم در اسفند امسال است. ابراهیم طاهری، روز دوشنبه در دیدار چهره به چهره با بسیجیان و جمعی از مردم این شهرستان در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) با اشاره به […]

عجب شیرنیوز – فرماندار عجب شیر گفت: حضور باشکوه در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و نیز مجلس شورای اسلامی و انتخاب فرد اصلح مهمترین حماسه سیاسی مردم در اسفند امسال است.

IMG_7491

ابراهیم طاهری، روز دوشنبه در دیدار چهره به چهره با بسیجیان و جمعی از مردم این شهرستان در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) با اشاره به اینکه در سال جاری دو انتخابات بسیار مهم در پیش رو داریم، افزود: همه ما موظفیم تا فرد اصلح را برای این دو مجلس انتخاب کنیم تا برای اسلام و آحاد ملت خدمت کنند.
وی، با بیان اینکه حضور گسترده مردم در این انتخابات، بیانگر پایبندی آنان به اصول و ارزش های انقلاب اسلامی است، یادآور شد: در برگزاری انتخابات باید به گونه ای عمل شود تا اسباب تفرقه و اختلاف در جامعه فراهم نشود.
فرماندار عجب شیر اظهار کرد: ما به عنوان بسیجی حافظ ارزش های نظام هستیم و باید در تمام صحنه ها حضور فعالی داشته باشیم.
طاهری، با بیان این که بسیج مجاهدت است اما بی انضباط و افراطی نیست، ادامه داد: بسیجی متعهد و متدین بوده و نظم جزء ویژگی های همیشگی بسیجیان است.
وی، با اشاره نتایج برجام و خنثی شدن طرح ایران هراسی دشمنان در پی توافق برجام، گفت: این توافق موجب انزوای سیاسی رژیم صهیونیستی و ایجاد تغییرات در معادلات خاورمیانه شد.
فرماندار عجب شیر، با اشاره به اقدام دولت در این شهرستان یادآوری کرد: با وجود محدودیت های اقتصادی، دولت تدبیر و امید برای رفع مشکلات عمرانی تلاش های زیادی کرده و مسوولان برای رفع مسکلات مردم تلاش می کنند.
طاهری، اظهار کرد: با توجه به قابلیت های این شهرستان، گام های بزرگی در دولت تدبیر و امید در زمینه توسعه اقتصادی، علمی کردن کشاورزی و دامداری، ایجاد و توسعه زیرساخت های کشاورزی و صنعتی برداشته شده است.
در این دیدار که با حضور جمعی از مردم این شهرستان برگزار شد، تعدادی از آنان مسائل و مشکلات خود را اعلام کردند و فرماندار عجب شیر نیز دستورات لازم را برای رسیدگی به مطالبات آن ها صادر کرد.
درخواست کار در حوزه خدمات شهری، اشتغال، ساماندهی و آسفالت کوچه ها و معابر حاشیه شهر و ایجاد سیل بند در ورودی شهر برای پیشگیری از بروز سیل به هنگام بارش باران از عمده مطالبه های مردم در این آیین بود.
در این آیین جمعی از مسوولان نیز به درخواست های مردمی مربوط به حوزه مدیریت خود رسیدگی کردند.

اخبار مرتبط :
اولین نشست مهم علی باقرپور آذریان با خبرنگاران رسانه برگزار شد
آشنایی با کاندیداهای شورای پنجم شهر عجب شیر(۴)/«جواد عجب شیری»با شعار:گوزل عجب شیر
آشنایی با کاندیداهای شورای پنجم شهر عجب شیر(۳)/«حسین شجاعی وند تجرق»با شعار:استفاده حداكثري از دانش جوان تر ها در كنار تجربه بزرگتر ها
اعضای هیات اجرایی شورای شهر عجب شیرو جوان قلعه در محل فرمانداری شهرستان انتخاب گردیدند.
اعضای هيات اجرايي انتخابات مياندوره اي مجلس شوراي اسلامي بخش قلعه چاي انتخاب شدند.
نشست صمیمی فرماندار شهرستان عجب شیر با خبرنگاران و اصحاب رسانه برگزار گردید.
برگزاری انتخابات عضویت در هیأت نمایندگی (اجرائی) دفتر نظام مهندسی ساختمان شهرستان عجب شیر
شورای وقف با حضور فرماندار و شورای واقفین و هیات امنای مساجد شهرستان عجب شیر برگزار گردید.
وجود صنایع تبدیلی در عجب شیر یکی از نیازهای ضروری شهرستان می باشد
عجب شیر قطب تولید گردو در استان آذربایجان شرقی / آغاز به کار جشنواره گردو در عجب شیر
فرماندار عجب شیر: رفع مشکل فاضلاب پادگان عجب شیر نیازمند ۴۰ میلیارد ریال اعتبار است
اشتغال بیش از ۲ هزار نفر در تعاونی های عجب شیر