امروز سه شنبه۳ بهمن ماه ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۵۳:۳۴

شناسه خبر: 2066
منتشر شده در تاریخ: ۱۵ آبان ,۱۳۹۴
ساعت: ۷:۰۰ ب.ظ

امام جمعه عجب شیر:آمریکا برای دستیابی به اهداف خود درخاورمیانه، بدنبال نفوذ در ایران است حجت الاسلام محمود شربیانی در خطبه های نماز جمعه این شهرستان با بیان اینکه آمریکا در طول تاریخ به دنبال تسلط بر خاورمیانه و در راس آن کشور ایران است، اظهار کرد: آمریکا با حمایت از رژیم صهیونیستی در منطقه، […]

امام جمعه عجب شیر:آمریکا برای دستیابی به اهداف خود درخاورمیانه، بدنبال نفوذ در ایران است

81677571-70024751

حجت الاسلام محمود شربیانی در خطبه های نماز جمعه این شهرستان با بیان اینکه آمریکا در طول تاریخ به دنبال تسلط بر خاورمیانه و در راس آن کشور ایران است، اظهار کرد: آمریکا با حمایت از رژیم صهیونیستی در منطقه، سیاست تسلط بر جریان انرژی هسته ای، جلوگیری از خیزش و نفوذ ایران در منطقه و قطع ارتباط ایران با عراق، فلسطین و سوریه را دنبال می کند.
خطیب جمعه عجب شیر با بیان اینکه شکست دشمنان در سوریه، موجب اصرار آن ها برای حضور ایران در نشست وین شد، یادآور شد: حضور ایران در این نشست نشان می دهد که بدون حضور ایران، نشست ها در حل بحران سوریه به نتیجه نمی رسد.
حجت الاسلام شربیانی، با اشاره به اینکه موضع ایران در قبال بحران سوریه روشن است، ادامه داد: تنها راه حل این بحران، برگزاری انتخابات آزاد در این کشور است.
وی با تاکید بر سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه اجازه سقوط سوریه را نخواهیم داد، گفت: در زمان کنونی آمریکایی ها و دیگر پشتیبانان جنگ علیه سوریه به دنبال مذاکره هستند.
امام جمعه عجب شیر، با اشاره به دیدار اخیر رهبر معظم انقلاب با وزیر امور خارجه، سفیران و کاردانان جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور، یادآور شد: در این دیدار اصول و راهکارهای سیاست خارجی نظام جمهوری اسلامی ایران از سوی ایشان تبیین شد.
حجت الاسلام شربیانی، افزود: سیاست ایران و آمریکا در قبال یکدیگر تغییری نداشته و آمریکا همچنان دشمن ملت ایران و امت اسلام است.
وی با قدردانی از حضور مردم همراه با دانش آموزان در راهپیمایی ۱۳ آبان، اظهار کرد: در شرایطی که دشمن به دنبال حذف شعار مرگ بر آمریکاست، جوانان ما با هوشیاری و آگاهی مسیر حرکت امام راحل و رهبر معظم انقلاب را ادامه دادند و همواره با سر دادن این شعار دخالت و تجاوز آمریکا در کشورها را محکوم کردند.

اخبار مرتبط :
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور: کرم خراط آفت خطرناکی است که باغات گردوی کشور را تهدید می کند
رئیس اداره آب و فاضلاب شهری:با وجود تامین و تغذیه از ۳منبع برای آب شرب عجب شیر هیچ نگرانی و کمبودی از جهت آب شرب وجود ندارد
همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان عجب شیر برگزار گردید.
رییس دادگستری شهرستان عجب شیر :۴۳ درصد پرونده های حقوقی وارده به دادگستری عجب شیر در سال ۹۵ مربوط به دعاوی خانواده می باشد.
امام جمعه عجب شیر : آتش به اختیار از نظر و کلام مقام معظم رهبری به معنی بی قانونی و فحاشی نیست
مراسم گرامیداشت شهدای هفتم تیر در شهرستان عجب شیر برگزار شد.
مسابقه دوستانه کشتی بین تیمهای اسکو و عجب شیر برگزار شد
🏇افتتاح اولین مانژ سرپوشیده سوارکاری شهرستان عجب شیر
حضور نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در روستای چنار عجب شیر
همایش روز ملی شوراها در شهرستان عجب شیر برگزار شد
آشنایی با کاندیداهای شورای پنجم شهر عجب شیر(۴)/«جواد عجب شیری»با شعار:گوزل عجب شیر
اسامی داوطلبان تایید صلاحیت شده پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر عجب شیر اعلام شد