شما اینجا هستید

اجتماعی » ‍ نشست خبری فرمانده مرکز آموزش ۰۳ شهید برخورداری عجب شیر با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان بمناسبت سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.
گروه : اجتماعی

نشست خبری فرمانده مرکز آموزش ۰۳ شهید برخورداری عجب شیر با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان بمناسبت سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.
در این نشست خبری سرهنگ هرمز طبرخونی فرمانده پادگان ۰۳ شهید برخورداری با تسلیت فرا رسیدن ایام فاطمیه برنامه های تدارک دیده پادگان را بمناسبت سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی را در این مرکز تشریح کرد
وی از اجرای مسابقات کتابخوانی، فرهنگی، دل نوشته برای دختر حاج قاسم سلیمانی توسط کارکنان سازمانی پادگان، برگزاری محفل انس با قرآن و راه اندازی پویش ختم سوره یاسین و تلاوت سوره حمد و توحید برای حاج قاسم سلیمانی توسط سربازان،توزیع زندگینامه سردار بصورت کتاب برای سربازان و مراسم ویژه بزرگداشت در مسجد پادگان در روز شنبه را از جمله برنامه های این بزرگداشت نام برد.
فرمانده پادگان شهید برخورداری عجب شیر در پایان نشست خبری افزود :با تست و پایشی که درپادگان ۰۳شهید برخورداری صورت می گیرد، در سطح نیروهای مسلح خوشبختانه به هیچ عنوان شیوع و سرایت بیماری کرونا را با توجه به ورودی و خروجی روزانه در پادگان ها نداشتیم

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عجب شیرنیوز | پایگاه خبری شهرستان عجبشیر