امروز جمعه۴ اسفند ماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۳:۵۵

شناسه خبر: 1247
منتشر شده در تاریخ: ۸ مرداد ,۱۳۹۴
ساعت: ۸:۲۸ ب.ظ

کارشناس ارشد سازمان مدیریت برنامه ریزی کشور از اختصاص ۱۲۵ میلیارد ریال برای بیمارستان عجب شیر در سال ۹۴ خبر داد و گفت : میزان اعتبار پیش بینی شده برای این بیمارستان در سال ۹۵ بیش از ۷۰ میلیارد ریال است. سیدشمس الدین حسینی، روز پنجشنبه در بازدید از بیمارستان ۶۴ تختخوابی امام خمینی(ره) شهرستان […]

81701473-70064641
کارشناس ارشد سازمان مدیریت برنامه ریزی کشور از اختصاص ۱۲۵ میلیارد ریال برای بیمارستان عجب شیر در سال ۹۴ خبر داد و گفت : میزان اعتبار پیش بینی شده برای این بیمارستان در سال ۹۵ بیش از ۷۰ میلیارد ریال است.
سیدشمس الدین حسینی، روز پنجشنبه در بازدید از بیمارستان ۶۴ تختخوابی امام خمینی(ره) شهرستان عجب شیر افزود: طراحی این بیمارستان برای جوابگویی به نیاز منطقه انجام شده و از ایجاد فضاهای موازی در این ارتباط جلوگیری می شود.

وی با بیان اینکه طرح بیمارستان عجب شیر پس از رکود چند ماهه دوباره فعال شده است، اظهار کرد: این طرح تا کنون بیش از ۲۲ درصد پیشرفت فیزیکی کرده و تا یک ماه آینده پیشرفت چشمگیری در عملیات اجرایی آن انجام می شود و حداکثر در سال ۹۵ این طرح به اتمام می رسد.

کارشناس ارشد سازمان مدیریت برنامه ریزی کشور، اعتبار کلی این بیمارستان را بیش از ۲۱ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: بیمارستان ۸۲ تختی جنرال عجب شیر نیز دارای بخش های تخصصی داخلی زنان و زایمان، مراقبت های ویژه، کلینیک های فوق تخصصی، آزمایشگاه ها، نوزادان و کودکان و درمانگاههای تخصصی مورد نیاز این شهرستان در حال احداث است.

حسینی ادامه داد : این بیمارستان دسترسی مناسبی به کمربندی و راههای مواصلاتی منطقه دارد و باید با حمایت ویژه از آن، ساخت و تکمیل این بیمارستان را سرعت بخشید.

اخبار مرتبط :
رئیس اداره آب و فاضلاب شهری:با وجود تامین و تغذیه از ۳منبع برای آب شرب عجب شیر هیچ نگرانی و کمبودی از جهت آب شرب وجود ندارد
همایش روز ملی شوراها در شهرستان عجب شیر برگزار شد
آشنایی با کاندیداهای شورای پنجم شهر عجب شیر(۴)/«جواد عجب شیری»با شعار:گوزل عجب شیر
اسامی داوطلبان تایید صلاحیت شده پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر عجب شیر اعلام شد
حضور خدام حرم امام رضا (ع) در روستای سیل زده چنار شهرستان عجب شیر
حضور نادر قاضی پور در روستای سیل زده چنار شهرستان عجب شیر
مراسم رژه یگان‌های نمونه نیروهای مسلح در عجب شیر برگزار شد
جان باختن تعدادی از هموطنان در حادثه سیل روز گذشته در شهرستان‌های آذرشهر و عجب‌شیر را تسلیت گفت.
جسد ۱۸ نفر از جانباختگان سیل در شهرستان عجب شیر پیدا شد
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان عجب شیر:۷۴۰۰۰هزار نهال گز در ۵۴۰ هکتار از اراضی شیشوان(سواحل دریاچه ارومیه)کاشته شده است.
آیین ‘روز درختکاری’ در شهرستان عجب شیر برگزار شد
پیکر مطهر شهید گمنام در عجب شیر تشییع و خاکسپاری شد