شما اینجا هستید

آخرین اخبار » ‍ شورای آموزش و پرورش شهرستان عجب شیرتشکیل یافت

 

جعفر قادری فرماندار عجب شیر در شورای آموزش و پرورش شهرستان عجب شیر گفت: شورای آموزش و پرورش پتانسیل های مهمی را در جهت کمک و همکاری جهت رفع موانع و مشکلات و ارتقا جایگاه آموزش و پرورش شهرستان دارد.

جعفر قادری درجلسه اسفندماه ۱۴۰۰ شورای آموزش و پرورش شهرستان عجب ‌شیر ضمن تشکر از پیگیری های اعضا در جهت انجام مصوبات شورای آموزش و پرورش شهرستان تصریح کرد: با شیوع کرونا تحول عظیمی به ویژه در نظام آموزش و پرورش کشور در خصوص استفاده از بستر فضای مجازی برای آموزش حاصل شد که شاید در شرایط عادی این اتفاق سال ها به طول می انجامید و شبکه ملی شاد از جمله این بسترهای مجازی هست.

وی با اشاره به استفاده از ظرفیت خیرین مدرسه ساز و تشکر از این خیرین گفت: بهتر است هم طرح های نیمه تمام دولتی و هم طرح هایی که خیرین عزیز شروع کرده ام بلافاصله با فراهم شدن شرایط فصل کاری فعال شده و درصورت لزوم موانع آنها برطرف گردد و در این مسیر فرمانداری در کنار خیرین گرامی خواهد بود تا با فراهم نمودن مسیر این پروژه ها تکمیل و تحویل آموزش و پرورش گردند.

وی با تاکید بر ضرورت همکاری دیگر نهاد ها با دستگاه تعلیم و تربیت افزود : آموزش و پرورش به عنوان نهاد پیشرفت و توسعه کشور باید متمرکز بر برنامه ها و فعالیت های علمی و آموزشی باشد لذا کلیه دستگاه های اجرایی در سطح شهرستان باید با بهره گیری از ظرفیت های موجود حمایت خود را از این نهاد نشان دهند.

عباس ممقانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان عجب شیر در این جلسه از زحمات فرهنگیان و مدیران مدارس در ایام کرونایی تشکر نموده و گزارشی از اقدامات آموزش و پرورش طی دو ماهه اخیر از جمله برنامه ریزی برای کنکور سراسری ۱۴۰۱، عقد تفاهم نامه دو مدرسه خیرساز، کسب رتبه برتر کشوری در اجلاس سراسری نماز و برنامه های قرآن، عترت و نماز و برنامه ریزی برای تدریس کتب درسی طبق بودجه بندی در ایام باقی مانده سال تحصیلی را به اعضا جلسه ارائه نمودند و اعلام نمودند طی هفته پیش رو جشن نیکوکاری با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره ) در آستانه عید نوروز برگزار خواهد شد.

 

در ادامه جلسه هر کدام از اعضا نظرات خود را در خصوص دستورات جلسه بیان کردند.

در پایان جلسه از پارسا مستوفی فر دانش آموز برتر اجلاس سراسری نماز و تعدادی از مدیران متوسطه دوم که در برنامه ریزی کنکور گزارشات خود را به نمایندگی به اعضا جلسه ارایه نمودند با اهدای لوح سپاس تقدیر بعمل آمد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عجب شیرنیوز | پایگاه خبری شهرستان عجبشیر