شما اینجا هستید

آخرین اخبار » برگزاری نشست خبری رئیس شورای شهر عجب شیر

 

 

نشست خبری اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان با رئیس شورای شهر عجب شیر برگزار شد.

در این نشست خبری علیرضا شریفی رئیس شورای شهر عجب شیر با تبریک اعیاد ماه رجب و ولادت حضرت علی(ع) به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند

 

وی رقم  پیشنهادی بودجه سال ۱۴۰۱ را پنجاه و سه میلیارد و سیصد و شصت و پنج میلیون  تومان ذکر کرده که ۳۹ درصد آن برای  هزینه های جاری و حقوق و ۶۱ درصد آن بودجه عمرانی پیش بینی شده است.

شریفی در مورد شفافیت و حق جلسات شورا گفت در قانون شوراها در هر ماه حداکثر ۵۰ ساعت می توان حق  جلسه حساب نمود که در جلسات شورای شهر عجب شیر در ماه بیشتر  از سی ساعت نبوده که حق هر ساعت جلسه ۸۹ هزار تومان می باشد.

وی از اقدام خوب شورا در  مورد درآمد پایدار و جذب سرمایه گذار  خبر داده و در ماه های آینده  سرمایه گذاری این افراد در بخش‌های مختلف شهری نمود پیدا خواهد کرد..

رئیس شورای شهر عجب شیر در مورد حل ترافیک شهر گفت چندین محل در جاهای شلوغ شهر جهت احداث پارکینگ موقت شناسایی شده که بزودی مورد استفاده همشهریان قرار خواهد گرفت.

وی در مورد تعطیلی و عدم حضور اعضاء شورا در محلات شهرگفت با توجه به فرارسیدن فصل سرما و انتظارات همشهریان برای حل مشکلات محلات آنها این امکان در این فصل وجود نداشت و بزودی اینکار انجام می‌پذیرد و از نزدیکی به مشکلات این همشهریان رسیدگی خواهد شد.

شریفی بیشترین مشکلات اهالی مسکن مهر را جاده نامناسب و روشنایی و عدم تحویل کامل این مساکن توسط پیمانکار عنوان کرد که سعی اعضای شورا در حل این مشکلات با سایر ادارات و مسئولین شهرستان عنوان کرده و در مورد در محدوده قرار دادن منطقه کوی مقدس اقداماتی انجام گرفته است.

وی به سوالات دیگر خبرنگاران در مورد آسفالت ریزی،فضای سبز،آلایندگی نیروگاه،الگوی ساماندهی تاکسیرانی پاسخ داده و تعامل و همفکری اعضای شورا در این دوره را بسیار خوب عنوان نمود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عجب شیرنیوز | پایگاه خبری شهرستان عجبشیر